با افزایش نرخ بهره فدرال رزرو، بیت کوین حمایت ۴۰ هزار دلاری را حفظ کرد

neda
6 ماه قبل
بیت کوین

بر اساس بیانیه ای که با افزایش 0.25 درصدی نرخ بهره منتشر شد، جنگ اوکراین در فهرست نگرانی های فدرال رزرو قرار دارد. بیت کوین در 17 مارس 40000 دلار پس از افزایش نرخ بهره کلیدی پیش بینی شده از سوی فدرال رزرو که واکنشی قوی به همراه داشت، حفظ شد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین به بالاترین سطح محلی 41500 دلار پس از اعلام فدرال رزرو برای افزایش 25 واحدی نرخ‌ها به 0.5 درصد رسیده است که اولین حرکت از سال 2018 است. کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) به اتفاق آرا به افزایش رای داد و در بیانیه ای درباره تداوم “فشار صعودی بر تورم” به ویژه به دلیل جنگ در اوکراین هشدار داد. در این بیانیه آمده است: «تهاجم روسیه به اوکراین باعث ایجاد مشکلات انسانی و اقتصادی عظیمی شده است. پیامدهای آن برای اقتصاد ایالات متحده بسیار نامشخص است، اما در کوتاه مدت تهاجم و رویدادهای مرتبط با آن احتمالاً فشار صعودی بیشتری بر تورم ایجاد می‌کند و بر فعالیت‌های اقتصادی تأثیر می‌گذارد.» FOMC ادامه داد که در آینده، افزایش های بیشتری وجود خواهد داشت، و فدرال رزرو شروع به کاهش دارایی های خود در تلاش برای کاهش ترازنامه بالا خواهد کرد. این بیانیه در مورد تغییرات احتمالی در آینده در سیاست افزود: ارزیابی‌های کمیته طیف گسترده‌ای از اطلاعات، از جمله مطالعه در مورد سلامت عمومی، شرایط بازار کار، فشارهای تورمی و انتظارات تورمی، و تحولات مالی و بین‌المللی را در نظر می‌گیرد. پس از واکنش صعودی اولیه خود، بیت کوین یک شبه بالا رفت و تثبیت شد و همچنان در زمان نگارش این مقاله در 41000 دلار قرار دارد.

سوال بعدی این خواهد بود که آیا می‌توانیم به بالای 42 هزار دلار برسیم. این امر دروازه‌ها را به سمت سد 46 هزار دلاری باز می‌کند. حفظ آن بسیار مهم است؛ منطقه 39.6 هزار دلاری برای بیت‌کوین.»

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.