با بالا رفتن اتریوم، بازار NFT برمیگردد

neda
1 سال قبل
NFT

پس از چند ماه آرام برای NFT ، بازار دوباره با افزایش قیمت و افزایش حجم معاملات آتش گرفت.

بازار NFT اواخر سال جاری در میان افزایش حجم معاملات بازار شاهد افزایش موج فروش دلار بوده است. کلکسیون های رمزنگاری شده به دلیل انفجار NFT ها در اوایل سال 2021 فروخته شد ، اما سرعت آن در ماه های اخیر کند شد.

بازار کلکسیون های رمزنگاری شده پس از خنک شدن NFT ها در ماه های اخیر پس از رونق بهاری فروخته شد ، اما موج اخیر فروش دلارهای بالا و سطوح سرسام آور حجم معاملات نشان می دهد که NFT دوباره در حال افزایش است.

محبوبیت NFT در اوایل سال 2021 افزایش یافت و حجم معاملات 1.5 میلیارد دلار تنها در سه ماهه اول به ازای DappRadar افزایش یافت که ۲.۶۲۷ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. NBA Top Shot Dapper Labs به معرفی NFT ها در جریان اصلی کمک کرد ، CryptoPunks هفت رقم را شکست ، و افراد مشهور میلیون ها درآمد کسب کردند زمانیکه که مارک هایی مانند Taco Bell و Charmin به این روند پیوستند.

NFT ها چه به عنوان یک تصویر،یک کلیپ ویدیویی، یک توییت و چه مورد دیجیتالی که روی بلاک چین نشانه گذاری شده بود،مانند کیک فروخته میشد.

علاوه بر همه اینها ، بازی Ethereum Axie Infinity با درآمد بالا در هفته های اخیر اعداد باورنکردنی را به ارمغان آورده است. با توجه به اطلاعات موجود در بازار خود که از طریق Ronin پشتیبانی می کند ، این بازی 875 میلیون دلار NFT در 30 روز گذشته جابجا کرده است که حدود 197 میلیون دلار آن در هفت روز گذشته اتفاق افتاده است.

ماه گذشته ، Axie Infinity با تکیه بر حجم NFT در مدت زمان هفت روز بیشتر از پروتکل بیت کوین یا Ethereum هزینه دریافت می کرد-و توکن AXS بازی در عرض ۳۰ روز بیشتر از ۵۵۰ درصد ارزش داشت آخرین داده های Sky Mavis در اوایل امروز به بیش از 900،000 کاربر فعال روزانه برای بازی رمزنگاری پیشرو اشاره می کند.

پیش از هفته گذشته به نظر میرسیپ که جهش اخیر Axie از حرکت کلی بازار NFT جدا شده است. اما اکنون ، در میان افزایش حجم در نقاط دیگر ، افزایش قیمت برای مجموعه های برتر و افزایش بیشتر و فروش دلارهای برتر در ترکیب-که شاید همه آنها ناشی از افزایش اخیر قیمت ارزهای رمزنگاری شده باشد-به نظر می رسد NFT دوباره داغ شده است. با این حال ، آیا این آخرین هیاهو در دراز مدت ادامه دارد یا خیر ، باید مشخص شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.