با ثابت ماندن نرخ بهره توسط فدرال رزرو، بیت کوین به 49000 دلار افزایش یافت

neda
1 سال قبل
بیت کوین

مقامات فدرال رزرو تصمیم گرفتند در جلسه چهارشنبه نرخ بهره را بدون تغییر باقی بگذارند و آن را بین صفر تا 0.25 درصد نگه دارند. 

قیمت بیت کوین با توجه به اخبار منتشر شده، 3.4 درصد افزایش یافته است و به بالاترین حد روزانه بالاتر از 49000 دلار در صرافی Bitstamp رسیده است. فدرال رزرو تا رسیدن به اشتغال کامل نرخ های نزدیک به صفر را حفظ خواهد کرد. پیش بینی میانه سیاست گذاران سه افزایش نرخ را در سال 2022 نشان می دهد. انتظار می رود سه افزایش اضافی در سال 2023 رخ دهد. بانک مرکزی همچنین سرعت خرید اوراق قرضه را دو برابر کرده و به 30 میلیارد دلار در ماه رسیده است. ناظران بازار به دنبال سیگنال هایی مبنی بر عزم فدرال رزرو برای عقب نشینی قاطعانه از حمایت اقتصادی خود در میان نگرانی های مداوم تورم بودند. قابل توجه است که فدرال رزرو دیگر از کلمه بحث برانگیز «گذرا» که توسط جک دورسی سابق توییتر و سایر صاحب نظران برای توصیف تورم استفاده شده است، استفاده نمی کند. هفته گذشته نرخ تورم آمریکا به بالاترین سطح خود از سال 1982 رسید.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.