با داغ شدن بازار، توکن‌های میم و داگ‌کوین‌ها به بازار سرازیر شدند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

میم کوین ها و توکن های با مضمون سگ ها محبوبیت و کشش بیشتری به دست آوردند زیرا در میان بازار سیل شده، روند صعودی بلندمدت بسیار محدود به نظر می رسد. توکن‌های میم و داگ‌کوین‌ها بخشی جدایی‌ناپذیر از روند صعودی مداوم بازار در بازارهای ارزهای دیجیتال بوده‌اند.

در میان انبوهی از این توکن ها که بازار را پر کرده است، دو مورد از این توکن ها، یعنی دوج کوین و شیبا اینو بیشترین کشش و محبوبیت را به دست آورده اند.

اخیراً، شیبا در تاریخ 23 اکتبر از معاملات 0.000028 دلاری شروع به رالی کرد تا به رکورد 0.000086 دلاری در 28 اکتبر رسید. با وجود آن، این توکن در 30 روز گذشته 195.5 درصد افزایش داشته و سالانه 72954679.8 درصد سود باورنکردنی داشته است. این باعث شد که توکن به طور خلاصه در رتبه هشتم لیست 10 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار قرار بگیرد، اما به دلیل افت قیمت، این توکن از 10 ارز برتر خارج شده و به جایگاه یازدهم با ارزش بازار حدودا سقوط کرده است.

چنین بازدهی سرمایه‌گذاری‌ها را در توکن در رقابت برای «بزرگ‌ترین تجارت تمام دوران‌ها» قرار داده است زیرا مشخص شده است که یک آدرس کیف پول رمزنگاری توکن‌های شیبا را به ارزش 3500 دلار در آگوست 2020 خریداری کرد که چندین برابر شد و ارزش آن در بازار به بیش از 1.55 میلیارد دلار رسید.

یک کیف پول دیگر، در یک مقطع، بیش از 13 درصد از کل عرضه بیش از 549 تریلیون توکن را در اختیار داشت. با این حال، این کیف پول نهنگ 2.3 میلیارد دلار توکن شیبا را در 5 نوامبر در چهار تراکنش مساوی به چهار تراکنش مختلف منتقل کرد. این بازگشت ها منجر به جلب توجه جریان اصلی در اطراف توکن شد. پس از اوج رکورد، شیبا شروع به استفاده از توکن کرد.

با وجود نوسانات شدید، آدام آرون، مدیرعامل AMC Theaters اعلام کرد که این شرکت در حال بررسی اضافه کردن این توکن به عنوان پرداخت برای خرید بلیط است. Le Bistrot d’Eleonore et Maxence، یک اغذیه فروشی در پاریس، شروع به پذیرش شیبا به عنوان پرداخت کرده است.

حرکت توکن شیبا به دوج و همچنین سرمایه گذاران شروع به گردش سود کردند، که منجر به افزایش 44 درصدی توکن در یک روز در 28 اکتبر و رسیدن به بالاترین سطح 90 روزه 0.33 دلاری شد. این رالی باعث شد این توکن به رتبه نهم در بین 10 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار برسد. این توکن در حال حاضر با قیمت 0.25 دلار معامله می شود که تقریباً 65 درصد کمتر از بالاترین رکورد تاریخ 0.73 دلاری است که در 8 مه به دست آمد که توسط توئیت های ایلان ماسک باعث افزایش ارزش سکه شد. در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار نزدیک به 35 میلیارد دلار است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.