با وجود عملکرد منفی در هفته گذشته، بازار دارایی های دیجیتال ۱۲۷ میلیون دلار ورودی داشت

neda
6 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

طبق گزارش CoinShares، با وجود عملکرد منفی اکثر ارزهای دیجیتال در بازار، بازار دارایی‌های دیجیتال در هفته گذشته با ورودی‌های بزرگی به مبلغ 127 میلیون دلار مواجه شده است.

در مقایسه با هفته گذشته، جریان ورودی دارایی های دیجیتال با افزایش مواجه شد که به احتمال زیاد به دلیل بهبود جزئی در بازار ارزهای دیجیتال است.

همانطور که داده ها نشان می دهد، با افزایش حجم ورودی، معامله گران فعال تر شدند. از نظر جغرافیایی، احساسات مثبت و جریان وجوه ورودی عمدتاً در آمریکای شمالی متمرکز بود، زیرا مجموعاً بیش از 150 میلیون دلار در مقابل 24 میلیون دلار خروجی از اروپا بود.

بیت کوین محبوب ترین دارایی در بین سرمایه گذاران نهادی بود، زیرا تقریباً 100 میلیون دلار سرمایه به آن منتقل شد.در مورد اتریوم و سایر آلتکوین‌ها، ارزهای دیجیتال جایگزین در هفته گذشته تقریباً 33 میلیون دلار ورودی داشتند. بازگشت سرمایه گذاران نهادی به بازار کریپتو ممکن است نشانه ای از شروع بهبود پس از سه ماه اصلاح باشد که باعث کاهش متوسط ​​50 درصدی در ارزش اکثر دارایی های دیجیتال شد.

کل سرمایه بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر 1.9 تریلیون دلار باقی مانده است، در حالی که در اوایل ژانویه 2022 به 1.515 تریلیون دلار رسیده بود.

در زمان انتشار، بیت کوین با 38768 دلار معامله می شود، در حالی که اتریوم در 2583 دلار تثبیت شده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.