با وجود نوسانات زیاد بیت کوین هنوز قوی به نظر می رسد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

بنظر می رسد که فعالان بازار بی تاب هستند زیرا بیت کوین در دو هفته گذشته راکد مانده است. این ارز دیجیتال پرچمدار از 21 اکتبر تا کنون بین 60000 تا 63600 دلار تثبیت شده است، بدون اینکه هیچ سیگنال روشنی در مورد مسیر بعدی ارائه دهد. صرف نظر از این، تاریخچه تراکنش نشان می دهد که BTC در بالای پشتیبانی پایدار و زیر یک مانع مقاومت نازک قرار دارد.

بر اساس مدل IntoTheBlock’s خرس‌ها با وجود تجمیع مداوم، برای پایین آوردن قیمت‌ها با مشکل مواجه خواهند شد. بیش از 1.67 میلیون آدرس قبلاً نزدیک به 1 میلیون بیت کوین بین 60760 تا 62590 دلار خریداری کرده اند. چنین دیوار تقاضای قابل توجهی می تواند هرگونه افزایش فشار نزولی را جذب کند زیرا دارندگان ممکن است هر کاری انجام دهند تا سرمایه گذاری های خود را از پول خارج نکنند. حتی ممکن است در هر نزول توکن های بیشتری بخرند که می تواند به بالا بردن بیت کوین کمک کند. گروه‌های IOMAP همچنین هیچ چیزی را نشان نمی‌دهند که در صورت انباشته شدن سفارش‌های خرید، ارز دیجیتال پیشگام را از ورود مجدد به حالت کشف قیمت باز دارد. بر اساس اقدام اخیر قیمت، به نظر می رسد تنها منطقه مقاومت قابل توجه پیش از بیت کوین 63600 دلار باشد.

در حالی که تاریخ معاملات عرضه زیادی را در این سطح قیمت نشان نمی‌دهد، بسته شدن قطعی کندل روزانه بالاتر از آن، صعود بالقوه به بالاترین سطح تاریخ را تأیید می‌کند. شایان ذکر است که علیرغم اهمیت دیوار تقاضا که در زیر بیت کوین قرار دارد، سرمایه گذاران باید برای هر رویداد FUD (ترس، عدم اطمینان و شک) که ممکن است چشم انداز صعودی را متوقف کند، آماده باشند. افزایش قابل توجهی در فشار فروش که بیت کوین را به زیر 60760 دلار می برد، می تواند منجر به اصلاح شود. تحت چنین شرایط منحصر به فردی، ارز دیجیتال برتر ممکن است تا 56000 دلار کاهش یابد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.