با کاهش قیمت بیت کوین، السالوادور ، ۱۵۰ سکه دیگر خریداری کرد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

السالوادور از پذیرش بیت کوین (BTC) خود عقب نشینی نمی کند، زیرا همچنان به افزودن دارایی دیجیتال بیشتر به مجموعه خود ادامه می دهد.

امروز کشور آمریکای مرکزی 150 بیت کوین (48670 دلار) را درست در زمانی که قیمت آن به زیر 50 هزار دلار کاهش یافت، خریداری کرد.

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، این بیانیه را از طریق توئیتر شخصی خود اعلام کرد. السالوادور دارایی دیجیتال را زمانی که با قیمت 48670 دلار معامله می شد خریداری کرد.

تصمیم السالوادور در مورد پذیرش بیت کوین مطمئناً یک حرکت هوشمندانه است، زیرا این کشور در حال حاضر از سرمایه گذاری خود بهره می برد. کشور آمریکای مرکزی اکنون از درآمدهای بیت کوین برای بهبود و توسعه کشور استفاده می کند. قبل از اینکه السالوادور تصمیم بگیرد بیت کوین را قانونی بپذیرد، کنگره این کشور تأسیس یک صندوق تراست 150 میلیون دلاری را تصویب کرد که بعداً بیش از 4 میلیون دلار سود ایجاد کرد. Coinfomania دو ماه پیش گزارش داد که این سود اکنون برای ساخت یک بیمارستان حیوانات خانگی در پایتخت محلی آن، سن سالوادور، استفاده می‌شود.

ماه گذشته، نایب بوکله اعلام کرد که قصد دارد 20 مدرسه بیت کوین را با استفاده از سود سرمایه گذاری خود در بیت کوین بسازد. چند هفته پیش نیز بوکله اعلام کرد که این کشور اولین “شهر بیت کوین” جهان را خواهد ساخت. به گفته وی، بیت کوین سیتی از یک آتشفشان نزدیک تامین می شود و با یک میلیارد دلار اوراق قرضه بیت کوین تامین مالی می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.