بحث در مورد حمله همتایان جعلی به بیت کوین ادامه دارد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

بیت کوین مورد حمله قرار گرفت! این داستانی است که رسانه های جریان اصلی به شما نمی گویند!

میزبان آرون ون ویردام و اسیورس پروووست سرانجام دوباره در اوترخت ملاقات کردند تا «بیت کوین، توضیح داده شده» را ضبط کنند. در این قسمت، آنها درباره حمله اخیر به شبکه بیت کوین بحث کردند، جایی که برخی از گره ها همتایان خود را با آدرس های IP جعلی پر می کردند. پروووست گفت: “این افراد تصادفی که به آنها متصل می شدند 500 پیام ارسال می کردند و هر یک از این 500 پیام حاوی 10 آدرس است که قرار بود نشان دهنده گره های دیگر در شبکه باشد.” «پیام‌ها واقعی بودند، اما محتوا مزخرف بود. بنابراین، یک گره به شما متصل می‌شود، و آن‌ها مجموعه‌ای از آدرس‌ها را برای شما ارسال می‌کنند، اما معلوم می‌شود که آن آدرس‌ها فقط یک دسته از اعداد تصادفی هستند.» همانطور که قبلا در قسمت 13 بحث شد، گره های بیت کوین از طریق آدرس های IP که از همتایان موجود خود یاد می گیرند، به همتایان در شبکه متصل می شوند.

گره ها در شبکه اساساً آدرس های IP سایر گره ها را به اشتراک می گذارند. با این حال، اخیراً برخی از گره های بیت کوین مقادیر زیادی آدرس IP را به اشتراک گذاشتند که اصلاً با گره های بیت کوین واقعی مرتبط نبودند. در حالی که این حمله آسیب چندانی وارد نکرد، منابع را از گره های شبکه هدر داد.

علاوه بر این، وان ویردوم و پرووست توضیح دادند، این حمله می‌تواند با تجزیه و تحلیل نحوه انتشار آدرس‌های IP جعلی در شبکه، بینشی از توپولوژی شبکه بیت‌کوین به مهاجم ارائه دهد.

در نهایت، آنها در مورد چگونگی حل این حمله با محدود کردن میزان آدرس‌های IP مشترکی که هر گره به همتایان خود اجازه دریافت می‌کند، بحث کردند. علاوه بر این، آنها در نظر گرفتند که چگونه در توسعه نرم‌افزار آزاد و منبع باز، رفع مشکلات همیشه آنقدر که به نظر می‌رسد ساده نیست.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.