بر اساس پروژه تحلیلگران دولتی، روسیه می تواند سالانه 13 میلیارد دلار از مقررات ارزهای دیجیتال درآمد کسب کند

neda
7 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

در بحبوحه گمانه زنی های جاری در مورد تنظیم بازار ارزهای دیجیتال در روسیه، برآوردها نشان می دهد که این کشور می تواند با مالیات بر معاملات ارز دیجیتال سود قابل توجهی داشته باشد.

به گزارش RT، تحلیلگران دولتی پیش بینی می کنند که روسیه می تواند سالانه 1 تریلیون روبل (13 میلیارد دلار) از بازار ارزهای دیجیتال این کشور جمع آوری کند. برآوردها همچنین نشان می دهد که دولت ارزش بازار ارزهای دیجیتال روسیه را بیش از 16.5 تریلیون روبل (214 میلیارد دلار) ارزیابی کرده است که رقمی معادل حدود 12 درصد از ارزش کل ارزش بازار جهانی کریپتو است.

افزایش تمرکز بر مقررات دارایی های دیجیتال پس از آن صورت گرفت که بانک مرکزی روسیه پیشنهادی را منتشر کرد که در آن خواستار ممنوعیت کامل دارایی های دیجیتال با استناد به نوسانات و توانایی تسهیل جرم شد. به گفته این موسسه، کشور باید صدور، گردش، مبادله و تجارت انواع دارایی های دیجیتال را ممنوع کند. با این حال، این پیشنهاد با واکنش های متفاوتی مواجه شده است. در نتیجه، دولت روسیه قرار است تا 11 فوریه سناریوهای جایگزین برای مقررات ارزهای دیجیتال ارائه دهد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.