بزرگترین بانک پس انداز آلمان قصد دارد خدماتی را برای ارائه ارزهای دیجیتال در سال جدید راه اندازی کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

به گفته Financefwd، بزرگترین بانک پس انداز آلمان، Sparkasse، قصد دارد خدماتی را برای ارزهای دیجیتال در سال 2022 راه اندازی کند. این بدان معناست که 50 میلیون مشتری می توانند به طور بالقوه برای این شکل جدید سرمایه گذاری وارد بازار شوند. Sparkasse که در سال 1778 تأسیس شد، قصد دارد تا بیش از 50 میلیون مشتری خود را قادر به خرید، فروش یا نگهداری بیت کوین کند.

 گزارش شده است که این بانک در حال حاضر روی کیف پول رمزنگاری خود کار می کند. در حالی که بانک‌های بزرگ همچنان با نحوه تعامل با بیت‌کوین دست و پنجه نرم می‌کنند، به نظر می‌رسد پذیرش جریان اصلی فرا رسیده است. گزارش اخیر Grayscale نشان می دهد که سرمایه گذاران تمایل فزاینده ای به داشتن بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت سودآور نشان داده اند. علاوه بر این، بیت کوین به طور فزاینده ای در حال عبور از نسل ها برای دستیابی به سرمایه گذاران مسن تر، از جمله بازنشستگانی است که مشتاق هستند محصولات سرمایه گذاری بیت کوین را به عنوان جزئی از سبد خود در نظر بگیرند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.