بنیانگذار ترون ۶۰۰ میلیون دلار اتریوم در صرافی بایننس سپرده گذاری کرد

neda
9 ماه قبل
اتریوم

بر اساس داده های زنجیره ای ارائه شده توسط WuBlockchain، جاستین سان، بنیانگذار ترون، بیش از 165000 سکه اتریوم را از ابتدای دسامبر در صرافی بایننس سپرده گذاری کرده است. اگرچه ممکن است به نظر برسد که بنیانگذار ترون مبالغ زیادی اتریوم را به نفع خود می‌فروشد، اما به احتمال زیاد اینطور نیست.

طبق پست بعدی که توسط کالین وو به اشتراک گذاشته شده است، تراکنش ها از کیف پول های استقرار داخلی انجام شده است که برای کسب سود استفاده نمی شوند. داده‌های مربوط به زنجیره نشان می‌دهد که جاستین سان، بنیان‌گذار ترون، از دسامبر به‌طور مکرر اتریوم را با کل سپرده‌گذاری تقریباً 165989 ETH (592 میلیون دلار آمریکا) به بایننس سپرده‌گذاری کرده است. سان همچنین اضافه کرد که نسبت به کل صنعت بلاک چین بسیار خوشبین است و به کار خود برای ایجاد یک اکوسیستم و چارچوب توسعه بهتر در آینده ادامه خواهد داد. توجه بازار به دلیل معامله بزرگی که به نفع کیف پول بایننس انجام شد، جلب شد. آدرس کیف پولی که به “ff5296” ختم می شود تقریباً 600 میلیون دلار به آدرس ناشناس دیگری منتقل شده است که سپس وجوه را به صرافی متمرکز منتقل کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.