بنیانگذار دوج کوین در توییتر گفت که میخواهد از رمز ارز شیبا اینو فاصله بگیرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران دوج کوین، در توییتر گفته است که از ارز رمزنگاری شیبا اینو فاصله گرفته است. مارکوس که در سال 2013 یکی از بنیانگذاران میم کوین اصلی بود، تاکید کرده است که هیچ ارتباطی با سگ برتر جدید ندارد. مهندس نرم افزار ادعا می کند که مجبور شده است یک فرم تماس را از وب سایت خود حذف کند زیرا با پیام های هرزنامه ارتش شیبا اینو پر شده است.

ارزش بازار دوج کوین به بیش از 90 میلیارد دلار رسید و برخی از پذیرندگان اولیه آن را فوق‌العاده ثروتمند کرد. با این حال، بنیان‌گذاران آن با شور و شوق سکه‌های میم که ایجاد کردند ثروتی به دست نیاوردند. در ماه فوریه، مارکوس فاش کرد که پس از از دست دادن شغل و مشکلات مالی، سهام دوج کوین خود را در سال 2015 فروخته است تا یک هوندا سیویک کارکرده بخرد. این برنامه نویس 38 ساله با وجود نداشتن سهمی در این پروژه، هنوز در توییتر به عنوان “شیبتوشی ناکاموتو” عمیقا درگیر جامعه است. حساب کاربری او دارای بیش از 678000 فالوور است، از جمله ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا. مارکوس به طور مکرر با ثروتمندترین مرد جهان در توییتر ارتباط برقرار می کند، که یکی از مزایایی است که به همراه ایجاد یک دوج کوین به دست آمده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.