به دنبال ممنوعیت رمزنگاری چین ، قیمت دوج کوین تقریباً 10 درصد کاهش یافت

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بر اساس گزارشی از بلومبرگ ، بانک مرکزی چین بیانیه ای صادر کرده است که می گوید همه معاملات و خدمات رمزنگاری شده در این کشور غیرقانونی است. بانک مرکزی موسوم به بانک مردمی چین (PBOC) اعلام کرده است که این ممنوعیت شامل فعالیت هایی مانند تجارت مشتقات و خدمات مبادله مشتقات ارائه شده توسط سازمان های دریایی می شود.

پس از انتشار اخبار ، بسیاری از ارزهای دیجیتال با هراس سرمایه گذاران متوجه کاهش شدید قیمت خود شده اند. قیمت دوج کوین تقریباً 10 درصد کاهش یافته است.

قیمت Dogecoin قبل از اعلام حدود 0.222 دلار بود ، اما پس از آن به شدت پایین آمد و به 0.196 دلار رسید.

پس از آن کمی قیمت کنی بهبود یافت زیرا قیمت آن در حال حاضر در حدود 0.202 دلار است. 

این ماه برای دوج ماه بسیار بدی بوده است زیرا ارزهای دیجیتال در این دوره تغییرات زیادی را تجربه کرده اند که منجر به از دست دادن بیش از 36 درصد ارزش شده است.

ارزش بازار دوج کوین به 26 میلیارد دلار کاهش یافته است. اگرچه این رقم از یازدهمین ارز رمزنگاری شده 11 میلیارد دلار فاصله دارد ، اما اگر سکه همچنان در حال کاهش باشد ، جای DOGE در لیست 10 رمز اصلی همچنان در خطر است. 

وضعیت اخیر میم کوین برخی را متقاعد کرده است که می تواند ارزش فعلی را از دست بدهد زیرا تعداد تراکنش های روزانه آن نیز به سطحی رسیده است که از سال 2017 دیده نشده بود.

این نشان دهنده عدم فعالیت معاملاتی در بلاک چین است که از 4 سال پیش مشاهده نشده بود. برخی دیگر معتقدند که وضعیت الگوی رفتاری دوج به این معنی است که یکبار دیگر محبوبیت خود را افزایش می دهد و در نهایت باز می گردد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.