به گفته مارک یوسکو، در بیت کوین می تواند به ۲۵۰هزار دلار برسد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

مارک یوسکو، از مورگان کریک، در جریان حضور اخیر خود در برنامه «ناهار قدرت» شبکه CNBC، درباره دلیل پیش‌بینی ۲۵۰ هزار دلاری بیت‌کوین خود صحبت کرد.

او به ملیسا لی، مجری قدیمی برنامه گفت که ارز دیجیتال برتر اگر به سطح طلا برسد، می‌تواند به آن نقطه قیمتی بی‌سابقه برسد.

یوسکو اظهار داشت که ارزش کل بازار طلا حدود 10 تریلیون دلار است. در حالی که جواهرات و سایر موارد استفاده صنعتی مسئول حدود نیمی از این مبلغ هستند، نیمی دیگر ارزش پولی فلز براق است. مدیر صندوق تامینی آمریکایی معتقد است که بیت کوین به راحتی در عرض چهار سال به نقطه معادل طلا خواهد رسید که به یک چهارم میلیون دلار برای هر سکه تبدیل خواهد شد.

پس از بازیابی سطح 60000 دلار در روز یکشنبه، این ارز دیجیتال پرچمدار بار دیگر در حال حرکت به سمت جنوب است و اوایل امروز در صرافی Bitstamp به پایین ترین سطح روزانه خود یعنی 55870 دلار سقوط کرد. بیت کوین در 10 نوامبر به بالاترین سطح خود یعنی 69044 دلار رسید.

ماه گذشته، یوسکو از تز صعودی خود با اشاره به عرضه محدود بیت کوین که محدود به 21 میلیون سکه است، حمایت کرد: ما می دانیم که در 140 سال آینده هر روز چه تعداد بیت کوین استخراج خواهد شد. در سال 2019، یوسکو پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین در بلندمدت می‌تواند به 450000 دلار برسد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.