به گفته مورگان استنلی، متاورس طرح سرمایه گذاری بزرگ بعدی است

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بانک سرمایه گذاری مورگان استنلی در یادداشتی خطاب به سرمایه گذاران در روز پنجشنبه اعلام کرد که متاورس اکنون موضوع سرمایه گذاری بزرگ بعدی است. استراتژیست‌های این بانک معتقدند که این تصور جایگزین از واقعیت، علاقه‌ی مهمی را از سوی شرکت‌هایی مانند متا (فیسبوک سابق) و مایکروسافت که در حال حاضر در تلاش برای درک این مفهوم هستند، جمع‌آوری کرده است. برخی از این شرکت ها در حال حاضر روی آن سرمایه گذاری می کنند.

مورگان استنلی، یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های سرمایه‌گذاری در جهان، طبق یادداشتی که روز پنجشنبه خطاب به سرمایه‌گذاران ارسال شد، اعلام کرد که متاورس را طرح سرمایه‌گذاری بزرگ بعدی می‌داند. متاورس مفهومی است که شامل ساخت یک جهان جایگزین است که در آن افراد می‌توانند تصویر خود را به هر آنچه که می‌خواهند مدل کنند و کارهای واقعی مانند خرید، بازی با دوستان و سایر فعالیت‌ها را انجام دهند. این مفهوم قبلاً توسط شرکت هایی درک شده است که در تلاش هستند تا برداشت های مربوطه خود را در مورد آن ایجاد کنند.

فیسبوک برای منعکس کردن این تمرکز جدید به Meta تغییر نام داد و مایکروسافت نیز از سال آینده عناصری با مضمون متاورس را به محصولات خود اضافه می کند. ادوارد استنلی، استراتژیست مورگان استنلی اعلام کرد: این می تواند اساساً رسانه ای را که از طریق آن با دیگران معاشرت می کنیم تغییر دهد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.