بودجه 2022 بایدن شامل مقررات رمزنگاری جدید"/>

بودجه 2022 بایدن ، شامل مقررات پیشنهادی رمزنگاری است

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال
بودجه 2022 بایدن شامل مقررات رمزنگاری جدید است.
پیشنهاد بودجه به گزارش مالیاتی گسترده تری نیاز دارد تا دارایی های رمزنگاری را در بر بگیرد. همچنین ، معاملات رمزنگاری بیش از 10،000 دلار باید گزارش شود.

دولت جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، پیش نویس بودجه سال 2022 را منتشر كرد.
بودجه پیشنهادی شامل چندین قانون جدید رمزنگاری است.
هدف اول پیشنهاد “گسترش دامنه گزارش دهی اطلاعات توسط کارگزاران” به منظور “مبادلات دارایی رمزنگاری ایالات متحده و ارائه دهندگان کیف پول میزبان برای گزارش اطلاعات مربوط به موجودات منفعل خاص و صاحبان خارجی قابل توجه آنها” است.
به همین ترتیب ، این افزودن به کاهش فرار مالیاتی با استفاده از رمزنگاری کمک خواهد کرد ، مشکلی که وزارت خزانه داری در گزارش پرچم گذاری کرده است. علاوه بر این ، در این گزارش آمده است که ماهیت دیجیتالی رمزنگاری به مودیان مالیاتی اجازه می دهد بدون خروج از کشور از خارج از کشور معاملات خود را انجام دهند.
بدین ترتیب ، این حرکت اجازه می دهد تا درآمد حاصل از فروش یا نگهداری رمزنگاری ها در سرویس درآمد داخلی (IRS) و سایر اشخاص مربوط قرار گیرد.
همچنین ، بودجه شامل پیشنهادی برای افزودن “ساختار گزارشگری حساب مالی جامع” برای گزارشگری مالیاتی است.
این بدان معناست که موسسات مالی اکنون باید تفکیک حسابهای کاربری را با جزئیات کلیه نقل و انتقالات بالای 600 دلار ارائه دهند.
این الزام شامل مواردی است که “مالیات دهندگان دارایی های رمزنگاری شده را از یک کارگزار خریداری می کنند و سپس دارایی های رمزنگاری شده را به کارگزار دیگری منتقل می کنند و مشاغلی که دارایی های رمزنگاری شده را در معاملات با ارزش منصفانه بیش از 10 هزار دلار دریافت می کنند”.
این پیشنهاد با گزارش های قبلی مبنی بر اینکه دولت بایدن قصد افزایش مالیات برای گروه های درآمد بالاتر را دارد ، همسو است. با این حال ، رمزنگاری ماهیتی غیرمتمرکز دارد و دارای کاربران متنوعی است.
به همین ترتیب ، پیش بینی چگونگی پاسخ بازار رمزنگاری به اخبار دشوار است.
قابل ذکر است ، بازار رمزنگاری از زمان سقوط بازار طی چند هفته گذشته هنوز به آرامی باز می گردد. به طور خاص ، قیمت بیت کوین در زمان نوشتن مقاله با 0.7٪ افزایش به 35503.84 دلار رسیده است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.