بورس سهام اسپانیا آماده آزمایش سیستم تأمین مالی SME مبتنی بر بلاک چین است

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

یک بورس اوراق بهادار اسپانیا با آزمایشات بیشتر سیستم مبتنی بر بلاکچین برای تأمین مالی شرکت های کوچک و متوسط ​​رو به جلو است.

بورس اوراق بهادار اسپانیا Bolsas Mercados Españole یا BME قرار است زیرساخت های بلاکچین خود را برای تأمین مالی شرکت های کوچک و متوسط ​​پس از اجرای آزمایشی موفقیت آمیز در سال 2020 آزمایش کند.
طبق گفته Finextra در روز جمعه ، این مجموعه آزمایش های بعدی BME شامل مشاغلی خواهد شد که بخشی از اکوسیستم تأمین مالی SME کشور تحت نظارت صندوق نظارتی ایجاد شده توسط وزارت امور اقتصادی و تحول دیجیتال اسپانیا هستند.
همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش داده بود ، این جعبه شن و ماسه به عنوان گام مهمی در ارتقا development توسعه بیشتر fintech در اسپانیا با تمرکز بر بهبود رقابت بیشتر و کاهش موانع ورود برای شرکت کنندگان تلقی می شود.
مرحله آزمایشی فوق الذکر که در سال 2020 اتفاق افتاد مشارکت شرکتهای خدمات سرمایه گذاری و ارائه دهندگان اعتبار تجاری را به همراه داشت.
به عنوان بخشی از دور دوم آزمون ها ، BME احتمالاً به دنبال بررسی مناسب بودن سیستم مبتنی بر اتریوم در افزایش سرمایه برای شرکت های با مسئولیت محدود خارج از مسیر معمول تأمین مالی بانک است.
در واقع ، پلت فرم blockchain BME برای تسهیل تأمین مالی دارایی های دیجیتال SME است که نشان دهنده راه های تأمین مالی مانند اسکناس های قابل تبدیل و وام های مشارکتی است.
این پروژه نشان دهنده گسترش بیشتر سیاست دیجیتالی سازی BME در چند وقت اخیر است.
در مارس 2019 ، بورس اوراق بهادار اسپانیا آزمایش آزمایشی سیستم مبتنی بر بلاکچین خود را برای گواهی نامه های الکترونیکی وثیقه به پایان رساند.
برای پروژه تأمین مالی SME ، بستر blockchain همچنین یک کیف پول دیجیتال برای SME ها برای ذخیره دارایی های خود دارد – هم ابزار سرمایه گذاری مالی و هم پول الکترونیکی.
Chokepoints در امور مالی تجارت یکی دیگر از موارد استفاده تبلیغاتی برای بلاکچین است ، با راه حل های دفتر مرکزی غیرمتمرکز راه اندازی می شود تا نقاط قابل توجهی را که بر تأمین مالی SME تأثیر می گذارد حذف کند.
به غیر از SME ها ، بانک های بزرگ همچنین به دنبال فناوری بلاکچین برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض خطرات مالی تجارت هستند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.