بیت کوین، شیبا اینو و دوج کوین اکنون توسط بزرگترین موسسه خیریه سرطان پذیرفته میشوند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

سوزان جی کومن، سازمان پیشرو سرطان سینه در جهان، اعلام کرده است که اکنون ارزهای دیجیتال را با مشارکت The Giving Block می پذیرد.

 پلتفرم خیریه محبوب ارز دیجیتال مجموعه گسترده‌ای از دارایی‌های دیجیتال دوج کوین، شیبا اینو، دوج لون مارس و… را میپذیرد. این بنیاد به افتخار سوزان گودمن کومن، مدلی که در 33 سالگی به سرطان سینه مبتلا شد و سه سال بعد درگذشت، نامگذاری شده است. خواهر کوچکتر او، نانسی برینکر، این سازمان را در سال 1980 تأسیس کرد. کومن به کمک های مالی نیاز دارد تا بتواند آموزش های آگاهی بهداشتی را ارائه دهد و تحقیقات در مورد سرطان سینه را تأمین مالی کند. سرمایه گذاری آن در تحقیقات از سال 1982 به بیش از 1.1 میلیارد دلار رسیده است.

دارندگان ارزهای دیجیتال تشویق می شوند که به جای پول نقد، ارزهای دیجیتال را اهدا کنند زیرا مالیات کارآمدتر است. لازم به ذکر است که خدمات درآمد داخلی (IRS) رمزارزها را به عنوان دارایی برای اهداف مالیاتی طبقه بندی می کند. The Giving Block که در سال 2018 تأسیس شد، قبلاً با صدها خیریه همکاری کرده است. Humanity Forward، یک سازمان غیرانتفاعی که توسط اندرو یانگ تأسیس شده است، در ماه می شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال کرد. در اوایل این ماه، The Giving Block سرویس جدیدی را معرفی کرد که هدف آن تسهیل فرآیند اهدای ارزهای دیجیتال برای افراد ثروتمند است. ماه گذشته، پلتفرم خیریه محبوب 15 صندوق جدید را راه اندازی کرد که سازمان های غیرانتفاعی را با هدف مشترک خود سازماندهی می کند تا حمایت خیرین را آسان تر کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.