بیت کوین با اجرای لایحه زیرساخت های ایالات متحده به زیر 60 هزار دلار سقوط کرد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

کل بازار ارز دیجیتال امروز در حالت قرمز قرار دارد و بیت کوین در زمان انتشار به 59483 دلار سقوط کرد که نشان دهنده افت 9.7 درصدی در ارز دیجیتال پیشرو است.

بر اساس داده های ارائه شده، 807.78 میلیون دلار در روز گذشته لیکویید شد و انحلال بیت کوین بیش از 30 درصد از کل را تشکیل می داد. این پایین‌ترین سطح بیت کوین از 28 اکتبر است و آخرین اقدام قیمت، بقیه بازار و همچنین اتریوم را به همراه داشت.

اتریوم به عنوان دومین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با افت 11.3 درصدی به 4202 دلار رسید و سطح قیمت از پایان اکتبر مشاهده نشد. تغییر امروز درست پس از آن رخ داد که هر دو ارز دیجیتال هفته به بالاترین سطح خود رسیدند.بیت کوین و اتریوم در 9 نوامبر به بالاترین قیمت خود یعنی 69044 دلار و 4878 دلار رسیدند.

سایر دارایی‌های رمزنگاری مهم مانند بایننس کوین، کاردانو، XRP، سولانا، پولکادات و دوج کوین نیز با کاهش دو رقمی ارزش بازار ارز از بالای 3 تریلیون دلار به 2.7 تریلیون دلار در زمان انتشار کاهش یافته است.

با توجه به اینکه دلیل دقیق افت بازار امروز هنوز مشخص نشده است، چند تحول نزولی وجود دارد که می توان آن را به آخرین اقدام قیمت نسبت داد. جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، صورت حساب زیرساختی 1.2 تریلیون دلاری را امضا کرد که یکی از دلایل سقوط بیت کوین به زیر 60 هزار دلار است. این لایحه شامل مقررات بحث‌برانگیز مالیاتی ارز دیجیتال برای نهادهایی است که می‌توانند به عنوان کارگزار تعریف شوند، حتی اگر این نهادها وجوه را مدیریت نکنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.