بیت کوین برای سومین بار در هفته بالاتر از 60 هزار دلار قرار دارد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

بیت کوین (BTC) پس از خرید “تهاجمی” در Coinbase که باعث افزایش قیمت های چند روزه شد، تا آخر هفته 61000 دلار حفظ کرد. داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت کوین/دلار آمریکا پس از به چالش کشیدن 63000 دلار یک شبه خنک‌تر شده است.

روز جمعه پس از باز شدن بازارهای سنتی ایالات متحده، شاهد عملکرد قوی بودیم که به افزایش بیت کوین برای نزدیک شدن به حداقل هدف بسته شدن ماهانه کمک کرد.

در همین حال، پنتوشی، تاجر و تحلیلگر محبوب، به فروش در جاهای دیگر اشاره کرد، به ویژه از یک نهنگ که واگذاری بیت کوین آن اکنون به بیش از 1000 بیت کوین رسیده است که هر کدام در بازار آزاد در دسته های 20 تا 30 بیت کوین فروخته می شوند. او خلاصه کرد: «فقط نشان می‌دهد که این بازار در حال حاضر چقدر نقدشونده است. هم تعطیلی هفتگی و هم ماهانه روز یکشنبه، منبعی برای جلب توجه فعالان بازار خواهد بود، و شرکت کنندگان شاهد بالاترین بالقوه تاریخ خواهند بود. BTC/USD همچنین ممکن است سومین هفته متوالی خود را بالای 60000 دلار ببندد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.