بیت کوین در گزارش های مربوط به مالیات های بالاتر بر ثروتمندان به زیر 50 هزار دلار می رسد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بیت کوین (BitfinexUSD) به زیر 48،000 دلار کاهش یافت زیرا احتمال افزایش مالیات بر ثروتمندان آمریکایی به نوسانات بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان افزود.

ارز رمزنگاری شده در تاریخ 14 آوریل ، در همان روز عرضه عمومی Coinbase ، به بالاترین سطح 64،870 دلار رسید. بیت کوین مشهور و بی ثبات در این هفته بیش از 20٪ فرسایش یافته است ، و این بدترین دوره از مارس 2020 است که جهان هنوز درگیر Covid-19 است.

کارشناسان در مورد ادامه ضرر در صورت ادامه فروش در بازارهای آینده هشدار می دهند.

گزارش شده است كه رئیس جمهور جو بایدن پیشنهاد می كند كه نرخ مالیات حاشیه ای را تقریباً دو برابر كرده و از 20 درصد به 39.6٪ برساند. نرخ موثر مالیات می تواند تا 43.4٪ باشد که برای بسیاری از ثروتمندان یک پیشنهاد خوشحال کننده نیست.

در سراسر جهان ، دولت ها و بانک های مرکزی در حال بحث در مورد روش های مالیات بر سود حاصل از دارایی های رمزنگاری هستند.

بدون تردید ، با توجه به افزایش تقریباً 550 درصدی بیت کوین در یک سال گذشته ، بسیاری از افراد در سودهای بزرگ تجارت بیت کوین و همچنین دارایی های رمزنگاری شده دیگر به سر می برند. با احتمال مالیات زیاد ، بسیاری از آنها ممکن است به دنبال پول نقد در این دارایی ها باشند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.