بیت کوین دوباره تغییر می کند ، اما رونق بلاکچین هدف 100k را زنده نگه می دارد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

نوسانات وحشی بیت کوین روز جمعه نیز ادامه داشت ، اما فعالیت های تجاری در بلاکچین هرگز بهتر نبوده است و در نهایت به جدایی ابرهای ترس ، عدم اطمینان و شک و تردید کمک خواهد کرد ، تا پایان سال رمزنگاری محبوب را به 100000 دلار برساند.

BTC / USD با 6٪ کاهش به 36115 دلار رسید.
“من انتظار دارم که امسال 100000 را دلار ببینم … ما باید بر اساس چرخه نصف شدن به این سطح نزدیك باشیم ، اما ما آنجا نیستیم زیرا روایت های گیج كننده [از جمله مقررات] وجود دارد كه هنوز نشان داده نشده است.” مایکل ونوتو ، مدیر ارشد سرمایه گذاری Toroso Investments در مصاحبه ای روز پنجشنبه با Investing.com گفت.
ونوتو اضافه کرد: “اقدام اخیر قیمت در BTC آرام خواهد شد زیرا بخش تجاری این بخش ، بخشی که از بیت کوین ، سایر ارزهای رمزپایه و مالی غیرمتمرکز برای انقلابی گری در امور مالی استفاده می شود ، شکل بهتری نسبت به گذشته دارد.”
یک رویداد نصف کردن – که پاداش معاملات استخراج بیت کوین و تأمین بیت کوین تازه ضرب شده را نصف می کند – تقریباً هر چهار سال یکبار برای جلوگیری از تورم اتفاق می افتد.
نصف شدن رویدادها در سال 2012 و 2016 قبل از اجرای گاو نر قبلی برای BTC بود.
آخرین رویداد نصف شدن در ماه مه سال گذشته ، پاداش استخراج بیت کوین را از 12.5 BTC به 6.25 BTC کاهش داد و به تمرکز روایت عرضه و تقاضا کمک کرد.
نگاهی اجمالی به چرخه فعلی ما نشان می دهد که فضای کافی برای بالاتر رفتن بیت کوین وجود دارد. ونوتو گفت: “بر اساس چرخه نصف شدن ، عرضه و تقاضا و احساسات خرده فروشی ، فکر نمی کنم جایی نزدیک به پایان گاو نر باشیم.”
صندوق های تامینی و موسسات تجاری که با اهرم معامله می کنند ممکن است در تب FOMO گرفتار شده باشند و در نهایت نیز قربانی فشار حاشیه شوند.
مقررات ، یا فقدان آن ، ممکن است کاری در رابطه با شرط بندی های شرعی نزولی داشته باشد.
ونوتو گفت ، کمبود گزینه های موجود برای موسسات برای خرید و نگهداری بیت کوین در یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری متناسب با دنیای آنها ، “دسترسی و توانایی بیشتر برای مالی سنتی به بیت کوین کوتاه را از آنچه لازم برای خرید و نگه داشتن سرمایه گذاران دارند ، فراهم می کند.
برخلاف سرمایه گذاران خرده فروشی ، به طور معمول موسسات مجاز به خرید مستقیم بیت کوین در مبادلات رمزنگاری یا نگهداری آن در کیف پول نیستند.
بسیاری از آنها ETF بیت کوین را در ایالات متحده به عنوان راه حلی برای رفع شکاف معرفی کرده اند.

ونوتو گفت: “ما در جهانی هستیم كه قوانینی كه بر نحوه برخورد ما با ابزارهای مالی در سال 1940 و 1933 تنظیم شده است.”
“دولت ایالات متحده باید اظهارات بسیار بزرگتری در مورد اینکه بیت کوین برای آنها چیست و اینکه آیا باید تحت این قوانین اوراق بهادار باشد ، ارائه دهد.”
نگرانی در مورد تأثیرات زیست محیطی استخراج BTC نیز در ایجاد تمایلات نهادی بر بیت کوین نقش داشته است.
روایتی که در پی اظهارات ایلان ماسک ، مدیر اجرایی تسلا (NASDAQ: TSLA) در هفته های اخیر اعتبار یافت.
کتی وود ، بنیانگذار مدیریت سرمایه گذاری ARK روز پنجشنبه در کنفرانس CoensDesk’s Consensus 2021 گفت: “این جنبش ESG باعث تسریع آن شد و این مفهوم ، که توسط ایلان ماسک تشدید شد ، وجود برخی مشکلات زیست محیطی واقعی در استخراج بیت کوین است.”
اما این تصور که بیت کوین یک رمزنگاری کثیف است – با توجه به انرژی مصرف شده برای استخراج بلوک های زنجیره بلوک – حداقل در ایالات متحده تا حدودی تعریف نادرستی است زیرا بیشتر “معدنچیان آمریکایی از انرژی تجدید پذیر تمیز استفاده می کنند”.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.