بیت کوین ضرر و زیان ناشی از چرخش تسلا را جبران می کند

sarah
1 سال قبل
بیت کوین

بیت کوین پس از آنکه ایلان ماسک گفت تسلا (NASDAQ: TSLA) پذیرش توکن های دیجیتال را به عنوان پرداخت برای اتومبیل های خود متوقف می کند ، با ضرر روبرو شد و روز پنجشنبه با 50،000 دلار معامله شد.

قیمت بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان 17٪ از حدود 54819 دلار به 45،700 دلار کاهش یافت که کمترین میزان آن از اول مارس است ، در کمتر از دو ساعت پس از توئیت ماسک در روز چهارشنبه. بیت کوین بعداً حدود نیمی از این افت را بازیابی کرد و در ساعت 1119 به وقت گرینویچ در حدود 49،265 دلار معامله شد ، در حالی که اتر ، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ ، که 14٪ کاهش یافته بود و به پایین ترین سطح $ 3،550 رسیده بود ، قبل از سقوط به حدود 3700 دلار ، بالاتر از 4000 دلار افزایش یافت.
اعلامیه تسلا در تاریخ 8 فوریه مبنی بر خرید 1.5 میلیارد دلار بیت کوین و پذیرفتن آن به عنوان پرداخت برای وسایل نقلیه الکتریکی خود ، یکی از عوامل افزایش قیمت توکن دیجیتال در سال جاری بوده است.
اما مدیر اجرایی تسلا از زمان اعلام این خبر با فشار در مورد تأثیرات زیست محیطی بیت کوین روبرو شده است.
ماسک در توئیتی نوشت: “ما نگران افزایش سریع استفاده از سوخت های فسیلی برای استخراج و معاملات بیت کوین ، به ویژه ذغال سنگ هستیم که دارای بدترین میزان انتشار از هر نوع سوخت است.”
نظرات ماسک در مورد بیت کوین که گفت به محض انتقال استخراج به انرژی پایدارتر ، آن را از سر می گیرد ، بازارها را آشفته می کند.
این ارز دیجیتال هنوز هم در حدود 30٪ بیشتر از قبل از اعلام تسلا معامله می شود.
جفری وانگ ، رئیس آمریكا در آمبرگروپ ، مستقر در ونكوور ، ارائه دهنده خدمات ارزهای رمزپایه ، گفت كه فروش گسترده دارایی های ریسك پذیر در بازارهای سنتی عامل دیگر سقوط بیت کوین در روز چهارشنبه است.

وانگ گفت: “من فکر نمی کنم همه چیز فقط به دلیل این خبر فروخته شود.”

بیت کوین از زمان دستیابی به رکورد 64،895.22 دلار در اواسط آوریل با مشکل روبرو شده است و فقط 11 روز بعد از آن بالغ بر 47000 دلار سقوط کرد و از ابتدای ماه مه حدود 58000 دلار معامله کرد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.