"/>

بیت کوین و بسیاری از آلت کوین ها ریزش کردند.

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بیت کوین و آلت کوین های بزرگ ریزش می کنند. کل سرمایه بازار به زیر 2.05 تریلیون دلار کاهش می یابد. 10 ارز رمزپایه برتر همه در وضعیت قرمز هستند.

طبق داده های CoinMarketCap ، بیت کوین و آلت کوین های بزرگ ریزش داشتند که این موضوع سرمایه گذار رمزنگاری را به تعجب وا می دارد. علاوه بر این ، امروز صبح وضعیت قرمز بر بازار رمزنگاری حاکم است، زیرا ارزش کل بازار چند روز گذشته را از بین برد و به زیر 2.05 تریلیون دلار کاهش یافت.

بیت کوین بیش از 18 درصد، یعنی از 60683 دلار به 51،030 دلار کاهش یافته است. در زمان نوشتن مقاله ، BTC 56،931.77 دلار و با حجم معاملات 24 ساعته 86،177،659،393 دلار معامله می شود.

قیمت عمده آلت کوین ریزش کرد

همراه با بیت کوین ، بسیاری از آلت کوین ها افت قیمت را نشان می دهند. علاوه بر این ، اتریوم نیز کاهش قیمت داشته، 8.55٪ افت کرده و به 2226 دلار رسید.

همانطور که در بالا اشاره شد، 10 رمزنگاری برتر در وضعیت قرمز هستند و XRP بیشترین ضربه را خورده که 17.49٪ افت کرده است. علاوه بر این ، Bitcoin Cash (BCH) و Litecoin (LTC) نیز امروز بیش از 16 درصد سقوط می کنند و بقیه با 12 تا 5 درصد ضرر مواجه هستند. علاوه بر این ، در پایین جدول 20 نفره ، تنها Solana (SOL) در حال حاضر در وضعیت سبز است که 7.31٪ سود کسب کرده و به 27.8 دلار رسیده است.

با این وجود ، به نظر می رسد اکنون هیچ چیزی نمی تواند شرایط مورد نیاز بازار را تقویت کند ، هیچ هک و خبر منفی تحریک کننده در کار نبوده است. با این حال ، شایعات دیگری نیز وجود دارد که نشان می دهد این رویداد فقط یک سناریوی ساده پمپ و تخلیه است.

علاوه بر این ، FOMO یکی از واکنشهای رایج در این نوع اصلاح در دنیای رمزنگاری است. به همین دلیل ، بسیاری از معامله گران گیج شده اند که آیا این سناریو فقط یک اصلاح است یا یک حمام خون در بازار رمزنگاری. با این حال ، یک چیز حتمیست، بازار رمزنگاری با وجود نوسانات بازار در شبکه ، قدرتمند و پایدار باقی خواهد ماند.

ترجمه اختصاصی از: pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.