بیت کوین پس از اینکه ماسک گفت تسلا می تواند دوباره از آن استفاده کند ، صعود می کند

sarah
1 سال قبل
بیت کوین

روز دوشنبه ، بیت کوین پس از واکنش آخر هفته دیگر به توییت های ایلان ماسک ، رئیس تسلا ، که به انتقاد از نفوذ در بازار خود ادامه داد ، گفت که تسلا بیت کوین فروخته است اما ممکن است با استفاده از آن معاملات را از سر بگیرد .
از زمانی که تسلا از خرید 1.5 میلیارد دلاری بیت کوین در ماه فوریه صحبت کرد و گفت که این ارز رمزنگاری شده را پرداخت می کند ، بیت کوین ماه ها نظرات وی را جلب کرده است. وی بعداً گفت كه سازنده اتومبیل های الكتریكی به دلیل نگرانی در مورد چگونگی استخراج ارز به مصرف زیاد انرژی و ایجاد تغییرات آب و هوایی ، بیت کوین را قبول نمی کند.

ماسک روز یکشنبه در توییتر گفت: “هنگامی که تأیید استفاده معقول از انرژی پاک توسط ماینرها با روند مثبت آینده تأیید شود ، تسلا معاملات بیت کوین را از سر میگیرد.”
بیت کوین با شکست بیش از میانگین متحرک 20 روزه خود ، بیش از 9٪ افزایش یافت و در آسیا کمی صعود کرد و به 39838.92 دلار رسید.
بابی اونگ ، بنیانگذار وب سایت تجزیه و تحلیل رمزنگاری CoinGecko ، گفت: “بازار در آخر هفته اصلاحات دیگری را طی کرده بود … تا اینکه توییت ایلان ماسک مبنی بر پذیرش مجدد BTC برای خریدهای تسلا باعث تغییر اوضاع شد.” وی گفت که این بازار همچنین توسط شرکت نرم افزاری و MicroStrategy بزرگ حامی بیت کوین پشتیبانی می کند که نیم میلیارد دلار برای خرید بیت کوین جمع آوری کرده است.
بیت کوین در این سال حدود 33 درصد افزایش یافته است اما در میان اقدامات نظارتی در چین و اشتیاق آشکار ماسک نسبت به آن ، از بالاترین رکورد بالای 60 هزار دلار سقوط کرده است.
سهام Telsa از زمان خرید بیت کوین حدود 30٪ کاهش یافته است. توییت ماسک در پاسخ به مقاله ای مبنی بر اظهارات مگدا ویرزایکا ، رئیس شرکت امنیت سایبری Syngia که هفته گذشته در مصاحبه ای رادیویی وی را به “دستکاری قیمت” متهم کرد، گفت: “این نادرست است.”
“تسلا فقط 10 درصد از دارایی های خود را فروخت تا تأیید کند که BTC بدون جابجایی بازار به راحتی قابل تصفیه است.”
ماسک در ماه مه توئیت کرده بود که تسلا “هیچ بیت کوینی نمی فروشد” اما سرمایه گذاران به شدت منتظر به روزرسانی درآمد بعدی تسلا هستند. ماسک با استفاده از قدرت محاسباتی گسترده ای که برای پردازش معاملات بیت کوین مورد نیاز است ، به مشکل برخورده و در اوایل ماه ژوئن پیام هایی را منتشر کرد که در آن ابراز تاسف برای جدایی با بیت کوین کرده است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.