ارزهای رمزنگاری شده در روز دوشنبه با شکست "/>

بیت کوین پس از فروش روز یکشنبه بر میگردد

sarah
1 سال قبل
بیت کوین
ارزهای رمزنگاری شده در روز دوشنبه با شکست مواجه شدند ، و پس از یک دوره فروش آخر هفته که نشانه های بیشتری از تجمع سرکوب چینی ها در بخش نوظهور بود ، دوباره برگشت.

بیت کوین پس از سقوط 7.5٪ در روز قبل ، به بالغ بر 37،391 دلار رسید و آخرین رشد 5٪ بود.
اتر بزرگترین ارز رمزنگاری شده بیش از 10٪ جهش کرد و به 22321 دلار رسید ، و ضررهای 8.6٪ را در روز یکشنبه پاک کرد که آن را به پایین ترین سطح دو ماهه یعنی 1،730 دلار رساند.
کاتالیزور رکود “ماینرها” ارزهای رمزپایه بود که با استفاده از رایانه های قدرتمند برای حل معماهای پیچیده ریاضیات ارزهای رمزپایه را ضرب می کنند و در مقابل نظارت بیشتر مقامات ، اقدامات چین را متوقف می کنند.
توجه ماینرهای چینی – که حدود 70٪ از تامین سهام را تشکیل می دهند – آخرین جبهه فشار گسترده پکن علیه بخش ارزهای رمزپایه است.
صرافی عمده ارز رمزنگاری شده Huobi روز دوشنبه استخراج رمزنگاری و برخی خدمات تجاری به مشتریان جدید از سرزمین اصلی چین را به حالت تعلیق درآورد و اضافه کرد که در عوض به مشاغل خارج از کشور تمرکز خواهد شد. برخی دیگر نیز تجارت در چین را به حالت تعلیق درآوردند.
در کوتاه مدت ، فعالان بازار گفتند ، به دلیل فروش
بیت کوین موجود در ترازنامه های خود توسط ماینرها، این احتمالاً منجر به فشار بر قیمت ها خواهد شد.
جیمز کوین ، مدیر عامل Q9 Capital ، مدیر ثروت خصوصی ارز رمزنگاری شده در هنگ کنگ ، گفت: “اگر آنها سهام خود را بالا می کشند یا تعطیل می کنند ، ممکن است لازم باشد ترازنامه خود را کوتاه مدت کاهش دهند.”

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.