بیت کوین ۵۰ هزار دلار را رد کرد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

بیت کوین دوباره از مرز 50 هزار دلار عبور کرد. با این حال ، برخی از مشهورترین تحلیلگران در صنعت ارزهای رمزنگاری شده چشم اندازهای بالقوه ای برای قیمت آینده دارایی دارند.

بیت کوین برای اولین بار از 23 آگوست تا کنون از مرز 50،000 دلار عبور کرده است.به نظر می رسد انگیزه صعودی ناشی از افزایش قابل توجه فشار خرید توسط سرمایه گذاران نهادی بوده است. 

مایک آلفرد ، مدیرعامل BrightScope معتقد است که تعداد زیادی از موسسات در تابستان بیت کوین را خریداری کردند. آلفرد معتقد است که این شرکت ها دارایی های بیت کوین خود را در هر زمان بین 7 سپتامبر و 19 نوامبر نشان می دهند ، که می تواند ارز دیجیتال پیشرو را به بالاترین سطح برساند.

در حالی که اظهارات او ممکن است گمانه زنی به نظر برسد ، داده های Arcane Research نشان می دهد که خالص مواجهه مدیران دارایی برای اولین بار از آوریل مثبت است. چنین رفتاری در بازار نشان می دهد که موسسات “اعتقاد زیادی برای صعود بیشتر بیت کوین دارند.

ویلی وو معتقد است که بیت کوین وارد “دومین تجمع بزرگ این بازار گاو نر” شده است. تحلیلگر مشهور زنجیره ای معتقد است که پویایی تقاضا و عرضه فعلی به BTC حداقل 60،000 دلار قیمت در دو هفته آینده می دهد. مهمتر از همه ، وو معتقد است که اجرای آن به احتمال زیاد تا سال 2022 بر اساس “ساختار کلان زنجیره ای” ادامه خواهد یافت. 

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.