بیت کوین 66.9 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است

neda
1 سال قبل
بیت کوین

علیرغم افت اخیر، آمار رسمی نشان می دهد که عملکرد بیت کوین در سال جاری بسیار عالی بوده است. موفقیت آن را می توان به تورم دلار نسبت داد.

طبق گفته Finbold، ارزش بیت کوین در حال حاضر در حدود 50000 دلار است و ارزش کل بازار آن 925 میلیارد دلار است.به نظر می رسد که بیت کوین از سقوط اخیر بهبود یافته است و دوباره به طور پیوسته در حال صعود است. با کاهش تورم دلار آمریکا، ارزش بیت کوین 66 درصد افزایش یافته است.

بر اساس آمار رسمی بازده سرمایه گذاری، ارزش سالانه آن نسبت به سال گذشته با افزایش 155.26 درصدی در برابر دلار آمریکا به 66.9 درصد افزایش یافت. این ارز دیجیتال همچنین در سال جاری از چندین شاخص معروف، از جمله S&P 500 (با افزایش 32.71٪)، نزدک (31.39٪) و Dow Jones Industrials (با افزایش 41.65٪) بهتر عمل کرد. به نظر می رسد که علیرغم ماه پرتلاطم گذشته، بیت کوین هنوز در مورد عملکرد کلی سالانه پابرجاست. بعلاوه، با افزایش شدید تورم، بار دیگر خود را به عنوان بهترین پوشش تورمی امروز ثابت می کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.