بیشتر آمریکایی ها زمزمه دوج کوین را بیشتر از اتریوم شنیده اند

sarah
1 سال قبل
اتریوم

یکی قراردادهای هوشمند معرفی کرده است و ساختار مالی غیرمتمرکز است ، دیگری … الگوی رفتاری اقتصادی است.

فقط در مدت بیش از 5 سال از زمان راه اندازی ، اتریوم جهان را با قراردادهای هوشمند ، امور مالی غیرمتمرکز ، تولید محصول و توکن های غیرقابل شارژ آشنا کرد و مدتهاست که پشت سر بیت کوین به عنوان دومین پروژه بزرگ بلاکچین از نظر سرمایه بازار ایستاده است.
دوج‌کوین (DOGE) یک ارز رمزپایه میم است که هیچ نوآوری ارائه نکرده است ، هیچ گونه دلیل واقعی ندارد و فقط به دلیل اینکه در طی 12 ماه گذشته به بازی یک میلیاردر معروف تبدیل شد ، محبوبیت زیادی دارد.
بنابراین ، همانطور که انتظار می رود ، به طور طبیعی ، شهروندان عادی نسبت به اتریوم بیشتر با دوج کوین آشنا هستند.
این طبق نتایج نظرسنجی انجام شده توسط هریس پول ، در رابطه با کوپن کابین ، که از بیش از 2000 بزرگسال در ایالات متحده خواسته است نظرات خود را در مورد ارزهای رمزپایه ارائه دهند.
طبق یافته های این نظرسنجی ، 29٪ از پاسخ دهندگان گفتند که با دوج کوین آشنا هستند ، در حالی که فقط 21٪ با اتریوم آشنا بودند. از کل 2063 پاسخ دهنده ، 89٪ اظهار داشتند که حداقل قبلاً در مورد ارز رمزنگاری شده چیزی شنیده بودند.
بیت کوین قبلاً توسط اکثریت (71٪) پاسخ دهندگان شناخته شده بود ، دوج کوین دومین سکه شناخته شده است.
دارایی های دیجیتالی دیگری که آمریکایی ها ادعا کردند با آنها آشنایی دارند شامل ثبات بیت کوین است که توسط Coinbase و Circle ، USD Coin (USDC) راه اندازی شده است که 21٪ از پاسخ دهندگان گفتند که در این مورد دانش دارند.
حدود 18٪ از پاسخ دهندگان گفتند که با لایت کوین (LTC) آشنا هستند و 10٪ گفتند که Stellar (XLM) برای آنها شناخته شده است.
وقتی از آنها سوال شد که آیا آنها معتقدند ارزهای رمزپایه به آینده پول تبدیل می شوند ، 31٪ پاسخ مثبت دادند و 30٪ گفتند که رمزنگاری را “نوآورانه” می دانند. در همان زمان ، 23٪ از پاسخ دهندگان گفتند كه ارز رمزنگاری شده را به عنوان یك طرح غنی سازی سریع ارزیابی می كنند ، در حالی كه 19٪ این فناوری را سایه دار یا شرور توصیف می كنند. تقریبا نیمی (44٪) از پاسخ دهندگان گفتند که به عنوان بخشی از یک برنامه پاداش برگشت وجه نقد آنلاین ، امکان دریافت ارز رمزپایه را دارند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.