بیش از 25 درصد از سرمایه گذاران ایالات متحده صاحب بیت کوین هستند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

طبق مطالعه انجام شده توسط Grayscale Investments – بزرگترین مدیر دارایی دیجیتال جهان – 26٪ از سرمایه گذاران آمریکایی در حال حاضر بیت کوین دارند. 55 درصد از هولدرها در 12 ماه گذشته وارد بازار ارز دیجیتال شده اند.

علیرغم کاهش قیمت فعلی بیت کوین، ارز دیجیتال اولیه سال بسیار موفقی داشته و ارزش دلار خود را 70 درصد نسبت به روز اول سال 2021 افزایش داده است. در طول چند ماه گذشته، بسیاری از افراد برجسته مانند پل تودور جونز، بری استرنلیخت، اورلاندو براوو، سناتور سینتیا لومیس، فرانسیس سوارز (شهردار میامی)، اریک آدامز (شهردار نیویورک) و دیگران حمایت خود را به نمایش گذاشتند.

بسیاری از مؤسسات و شرکت‌های بزرگ نیز با سرمایه‌گذاری روی آن، نگاه خود را به سمت ارز دیجیتال معطوف کرده‌اند. مایکرواستراتژی درخشان ترین مثال است زیرا این شرکت از هر فرصتی برای انباشت بیت کوین بیشتر استفاده می کند.

طبق آخرین تحقیقات Grayscale، شرکت‌کنندگان گفتند که به سرمایه‌گذاری‌های کریپتو علاقه‌مند هستند و به این نکته اشاره کرد که درصد مالکان می‌تواند همچنان افزایش یابد. همه‌گیری COVID-19 و موانع مالی متعاقب آن، ممکن است استدلال دیگری برای سرمایه‌گذاران باشد تا برخی از ارزهای فیات خود را با بیت‌کوین مبادله کنند. به این ترتیب، جای تعجب نیست که 55 درصد از دارندگان بیت کوین کنونی در ایالات متحده در 12 ماه گذشته از این بازار استفاده کرده اند. درصد مشابهی اعتراف کردند که دارایی دیجیتال پیشرو را به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری ذخیره ارزش به جای یک ارز می بینند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.