تاجر ثروتمند مکزیکی به مردم توصیه کرد که بیت کوین بخرند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

ریکاردو سالیناس، ثروتمندترین فرد مکزیک، با تشویق سرمایه گذاران خود به تخصیص پول به بیت کوین، حمایت خود از بیت کوین را ادامه داد و بیت کوین را با طلا مقایسه کرد و آن را به بیت کوین ترجیح داد.

تاجر میلیاردر، ریکاردو سالیناس پلیگو، مدت‌ها حامی بیت‌کوین بوده و اعتراف کرده است که سرمایه‌گذاری در دارایی دیجیتال پیشرو را در سال 2016 زمانی که تنها 800 دلار بود، آغاز کرد. در ژوئن 2021، او عقیده داشت که بیت کوین یک ابزار مالی است که ارزش بین المللی دارد و با نقدینگی هنگفتی معامله می شود و به همین دلیل، هر سرمایه گذار باید دارای بخشی از آن باشد. بلافاصله پس از آن، او تمام دارایی های فیات را به عنوان تقلب نامید و گفت که اگر مجبور به انتخاب شود، تنها بیت کوین را تا 30 سال آینده نگه خواهد داشت. این مرد مکزیکی حمایت خود از بیت کوین را دوچندان کرد و به مردم توصیه کرد که در اسرع وقت وارد اکوسیستم بیت کوین شوند. او همچنین ایالات متحده و فدرال رزرو را به دلیل چاپ “پول جعلی” مورد انتقاد قرار داد. شایان ذکر است که سیستم بانک مرکزی ایالات متحده تریلیون ها دلار برای کاهش ضربه اقتصادی ناشی از همه گیری کووید-19 چاپ کرد. حجم عظیم پول نقد در گردش با سایر سیاست های پولی بحث برانگیز منجر به افزایش نرخ تورم در سراسر جهان شد. از سوی دیگر، بیت کوین محدود است و 21 میلیون بیت کوین تا کنون وجود داشته است. به این ترتیب، بیشتر دارایی ها را به عنوان پوششی در برابر تورم و یک راه حل سرمایه گذاری بزرگ در طول یک بحران پولی می دانند. سالیناس پلیگو که به عنوان سومین مرد ثروتمند مکزیک شناخته می شود نیز از این بیانیه حمایت می کند و اضافه می کند که بیت کوین طلای دیجیتال جدید است. هر دو دارایی موارد استفاده مشابهی دارند اما ارز دیجیتال برتر است زیرا راحت تر از داشتن طلا در جیب شماست. Grupo Salinas شرکت مادر Banco Azteca به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در مکزیک است و در اوایل سال جاری، Pliego قصد خود را برای ارائه فرصت های دیگر به مشتریان بانک اعلام کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

محمد

9 ماه قبل
0
0

بیت کوین خوب است

پاسخ