تتر سکه های بیشتری ضرب می کند تا سقف 60 میلیارد دلار در بازار را بشکند

sarah
1 سال قبل
تتر

یک مدیر تتر خاطرنشان کرد: نوسانات گسترده در بازارهای رمزنگاری همیشه با افزایش در بازارهای پایدار کوین همراه بوده است.

تتر (USDT) ، بزرگترین پایدار بیت کوین جهان از طریق سرمایه بازار ، علی رغم رکوردشکنی خروج ارزهای رمزنگاری شده ناشی از انتقادات بیت کوین ایلان ماسک ، همچنان به رشد ادامه می دهد.
روز دوشنبه ، محدودیت بازار تتر برای اولین بار در تاریخ به 60 میلیارد دلار رسید ، و این یک نقطه عطف دیگر برای رشد ثبات بیت کوین است.
بر اساس داده های Tether Transparency ، ارزش بازار USDT در زمان نوشتن مقاله بالغ بر 60.4 میلیارد دلار است که بیش از 580 درصد نسبت به یک سال قبل است.
سوابق جدید بازار تتر به دنبال یک سری توکن USDT که اخیراً در خزانه داری تتر استخراج شده است.
طبق داده های سرویس تحلیلی بلاکچین Whale Alert ، حداقل 30 میلیارد رمز جدید Tether USDT در خزانه داری در طی 30 روز گذشته ضبط شده است که آخرین گروه 1 میلیارد USDT در 24 مه ساخته شده است.
براساس اعلامیه تتر ، تقاضای نهادی و شرکتی عامل اصلی رشد مداوم تتر است.

USDT طی دو ماه گذشته بارها و بارها نقاط عطف جدید بازار را شکست و هر ماه 10 میلیارد دلار به آن اضافه کرد.

تتر در کنار بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) با سقف بازار به سه ارز رمزپایه برتر راه یافت و طی چند روز گذشته به عنوان سومین ارز بزرگ رمزنگاری شده در بازار جایزه خود را از دست داده است.
رشد مداوم تتر به دنبال نوسانات گسترده رمزنگاری در حالی است که بازار از بالاترین سطح خود در اواسط ماه مه بیش از 2.5 تریلیون دلار ، 1 تریلیون دلار کاهش یافت. بیت کوین که در اوایل سال جاری به دارایی یک تریلیون دلاری تبدیل شد ، در آخرین سقوط بازار بیش از 400 میلیارد دلار ضرر کرد ، در حالی که زمان نوشتن مقاله ، سقف بازار بالای 720 میلیارد دلار بود.

Tether CTO پائولو آردوینو تأکید کرد که دوره های ناپایداری بسیار زیاد رمزنگاری اغلب با رشد پایدار بیت کوین همراه بوده است: “در طول این دوره های شدید ، ما از نظر تاریخی شاهد افزایش فعالیت پایدار بیت کوین بوده ایم ، که با توجه به رشد تقاضا ، اوج با 60 میلیارد دلار آمریکا نشان داد. رویدادهایی از این دست حتی از قدرت اکوسیستم پشتیبانی می کنند و به همه کمک می کنند تا به جای حواس پرتی افزایش قیمت توکن ، دوباره به ساخت و ساز بازگردند.

Tether USDT تاسیس شده در سال 2014 ، یک بورس اوراق بهادار اصلی است که با نسبت مبادله 1: 1 با دلار ایالات متحده تطبیق می یابد.
با توجه به داده های CoinGecko ، Tether در حال حاضر به عنوان بزرگترین پایدار بیت کوین در جهان ، 60 درصد از ارزش سرمایه گذاری ترکیبی پایدار 100 میلیارد دلاری را نشان می دهد.
بزرگترین رقیب USDT ، USD Coin (USDC) ، با ارزش بازار 20 میلیارد دلار در رده هشتم ارز رمزنگاری شده قرار دارد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.