همانطور که در بیانیه هایی گزارش دادیم ، اکثریت قریب به اتفاق روزنامه های تجاری که توسط Tether نگهداری م"/>

تتر می گوید هیچ گونه مقاله تجاری منتشر شده توسط اورگراند در اختیار ندارد

neda
1 سال قبل
تتر


سخنگوی Tether گفت: “Tether هیچ گونه اوراق تجاری یا بدهی یا اوراق بهادار منتشر شده توسط Evergrande در اختیار ندارد”

همانطور که در بیانیه هایی گزارش دادیم ، اکثریت قریب به اتفاق روزنامه های تجاری که توسط Tether نگهداری می شوند در ناشران A-2 و بالاتر قرار دارند.”

Tether ناشر بزرگترین استیبل کوین در بازارهای رمزنگاری ، USDT است که ارزش بازار آن 68 میلیارد دلار است. پشتوانه استیبل کوین انواع دارایی ها است که بیشتر در اوراق بهادار تجاری و گواهی سپرده همراه با اسناد خزانه نگهداری می شود. (دارایی های دیگر شامل وام ، اوراق قرضه ، پول نقد و ارزهای رمزنگاری شده است).

اوراق تجاری و گواهی سپرده تقریبا نیمی از دارایی Tether را تشکیل می دهند(حدود 30.8 میلیارد دلار در 30 ژوئن 2021).

بر اساس گزارشی از FT که پس از اولین شکست در ماه مه منتشر شد ، اندازه وسیع این دارایی ها این شرکت را در ردیف شرکت های سرمایه گذاری Vanguard و BlackRock قرار می دهد. Tether اطلاعات کمی در مورد محل این مقاله تجاری ارائه کرده است. در پاسخ به سوال The Block مبنی بر اینکه آیا هیچ مقاله تجاری چینی در اختیار شما نیست ، این شرکت گفت که روزنامه تجاری بین المللی در اختیار دارد اما هیچ جزئیات دیگری را فاش نمی کند. با این حال ، به FT گفت که محدودیت هایی در مواجهه با منطقه دارد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.