این شرکت بحث برانگیز این رسانه را به دلیل است"/>

تتر گفت: تلاش بلومبرگ برای آسیب رساندن به استیبل کوین بیهوده است

neda
1 سال قبل
تتر

تتر بیانیه ای درباره گزارش تحقیقی بلومبرگ منتشر کرده است که در 7 اکتبر منتشر شده است و این مقاله را “تلاش بیهوده” برای آسیب رساندن به بزرگترین ناشر استیبل کوین توصیف کرده است.

این شرکت بحث برانگیز این رسانه را به دلیل استناد به گزارش های خود بر منابع غیرقابل اعتماد که هیچ اطلاعات مستقیمی از نحوه فعالیت شرکت تتر ندارند ، مورد انتقاد قرار داد.

برخی از جزئیات مورد اشاره بلومبرگ شامل صدور میلیاردها دلار وام به شرکت وام دهی دارایی های دیجیتال سلسیوس و نگهداری بدهی چین است.

تتر اصرار دارد که استیبل کوین USDT ، که سرمایه آن در حال حاضر به 68 میلیارد دلار رسیده است ، به طور کامل پشتیبانی می شود: همه نشانه های Tether به طور کامل پشتیبانی می شوند ، همانطور که ما به طور مداوم نشان داده ایم.

این شرکت دارای موقعیت رهبری در شفافیت است و با ارائه گواهی های اطمینان سه ماهه (تا تاریخ 30 ژوئن 2021) تأیید می کند که همه توکن های Tether به طور کامل پشتیبانی می شوند.

اوایل امروز ، استیون منوچین ، وزیر خزانه داری سابق گفت که استیبل کوین ها باید با دلارهای واقعی ایالات متحده که در یک بانک تحت کنترل نگهداری می شوند ، پشتیبانی شوند تا تبدیل به تراشه های کازینو نشوند.

در اواسط ماه سپتامبر ، هنگامی که مشکلات غول املاک چینی Evergrande آغاز شد ، Tether نگه داشتن روزنامه تجاری یا هر نوع بدهی دیگر را تکذیب کرد. در اواخر ماه ژوئیه ، بلومبرگ همچنین گزارش داد که Tether با استناد به منابعش در ایالات متحده با تحقیقات جنایی مواجه است. تتر ، به نوبه خود ، انتشارات را متهم به “ارائه مجدد” برخی ادعاهای قدیمی برای هیجان انگیزتر کردن اطلاعات خود کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.