تحلیلگران معتقدند اتریوم به زودی به ۸ هزار دلار میرسد

neda
1 سال قبل
اتریوم

حرکت بازار اتریوم پس از رسیدن ارزش بازار آن به بالاترین حد جدید 548 میلیارد دلاری و تسلط بر بازار 19.8 درصدی می‌تواند تأثیری در رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

اتریوم در موقعیت اصلی قرار دارد تا به بالاترین حد خود برسد زیرا احساسات بازار همچنان به سمت قیمت اتریوم صعودی است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، اتریوم پس از ارتقای شبکه موفق به بالاترین قیمت خود یعنی 4638 دلار رسیده است.

کریپتو توییتر از این احتمال که اتریوم قبل از پایان چرخه گاوی فعلی، نشانگر 4 رقمی را بشکند خوشحال است. The Moon، یکی از کاربران توییتر، تاکید کرد که اتریوم در حال شکل گیری یک فنجان و دسته است و انتظار دارد که یک “پامپ عظیم” را تجربه کند. در یک پادکست، لارک دیویس، تحلیلگر ارزهای دیجیتال تاکید کرد که اتریوم پس از رسیدن توکن به بالاترین سطح قبلی، کمتر از ارزش خود باقی مانده است. علاوه بر این، گلدمن ساکس نیز همین مفهوم را به اشتراک گذاشته بود و تاکید کرد که انتظار می‌رود قیمت اتریوم در ماه‌های آینده به 8000 دلار برسد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.