تحلیلگران میگویند فصل آلت کوین ها در راه است

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مجموعه ای از رکورد های جدید تاریخ آلت کوین و افت معیار بیت کوین بسیاری از تحلیلگران را متقاعد کرده است که فصل آلت کوین آغاز شده است.

بهبود 65 درصدی بیت کوین از زیر 29،500 دلار در 20 ژوئیه به بالاترین سطح 48200 دلار در 14 اوت ، کمتر از یک ماه طول کشید و به بازگرداندن دوباره روند صعودی به بازار ارزهای دیجیتال و معامله گران که از آینده دیگری می ترسیدند ، کمک کرد. طولانی شدن بازار خرس ها در حال حاضر ، افزایش قیمت بیت کوین در نزدیکی سطح قیمت 46،000 دلار متوقف شده است و این مرحله از معاملات جانبی به آلت کوین ها فرصتی می دهد تا به جلو حرکت کنند. همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است ، کل بازار بازار آلت کوین از 20 جولای 80 درصد افزایش یافته است. در حالی که نرخ تسلط بیت کوین از 30 ژوئیه 10 درصد کاهش یافته است.

داده های TradingView نشان می دهد که نرخ تسلط بیت کوین در هفته های اخیر رو به افزایش بوده است ، اما این روند در 30 ژوئیه برای بیت کوین متوقف شد زیرا تعدادی از پروژه های آلتکوین به دلیل جهش بیش از حد بازار ، مشارکت های جدید و به روزرسانی پروتکل ، افزایش یافت.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.