تحلیلگران هدف قیمت بیت کوین 250 هزار دلاری خود را حتی با کاهش قیمت بیت کوین به زیر 60 هزار دلار حفظ می کنند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

بازارهای رمزارز پس از رسیدن به بالاترین رکورد در اوایل هفته، با کاهش 6 درصدی بیت کوین نزدیک به سطح 60000 دلار، رو به وخامت گذاشتند.

بیت کوین (BTC) برای مدت کوتاهی در 22 اکتبر به زیر 60,000 دلار سقوط کرد و پس از آن که بالاترین سطح تاریخ نگرانی ها در مورد قدرت بازار را تشدید کرد، اصلاح شد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین در Bitstamp به پایین‌ترین سطح ۵۹۹۳۰ دلاری رسیده است که ۶ درصد دیگر در روز کاهش یافته است. یک ریباند جفت را به بالای 60000 دلار بازگرداند، اما احتیاط باقی ماند زیرا هفته شاهد کاهش قیمت به زیر 61000 دلار بود.

میشائل ون دی پوپ، یکی از همکاران کوین تلگراف، گفت: «این منطقه 64 هزار دلاری را به عنوان یک سطح حیاتی برای شکست تماشا می‌کردیم و بازار شکست خورده است، بنابراین یک حرکت اصلاحی در حال انجام است. به طور کلی، نگاهی به 56 تا 59 هزار دلار به عنوان یک مکان خوب برای خرید بیت کوین است.

بالاترین قیمت قبلی یعنی 64900 دلار، کمی از طریق حمایت جدید ایجاد کرد، در عوض بیشتر به یک منطقه مقاومت تکراری تبدیل شد زیرا گاوها شانس کمی برای تضمین سودهای تازه به دست آمده خود داشتند.

خوش‌بینی، همانطور که مرسوم است، فقط از آنهایی ناشی می‌شود که دیدگاه بلندمدتی را اتخاذ می‌کنند. در میان آنها تحلیلگر محبوب توییتر TechDev بود که تاکید کرد سال 2021 همچنان با روندهای تاریخی بازار صعودی مطابقت دارد. او در کنار یک نمودار مقایسه ای خاطرنشان کرد: «ضربه نهایی بیت کوین همیشه پنج درجه شیب بیشتری نسبت به اوج چرخه میانی داشته است». “تا اینجا درست است. اگر ادامه یابد، و پنجره 228 تا 250 هزار دلاری مورد اصابت قرار گیرد (دو هدف تاریخی قابل اعتماد مبتنی بر فیب)… در پایان ژانویه اتفاق خواهد افتاد. تماشای آن جالب خواهد بود.”

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.