تحلیلگران گلدمن ساکس برای اتریوم به قیمت 8000 دلار با افزایش 80 درصدی پیش بینی میکنند

neda
1 سال قبل
اتریوم

اتریوم اخیراً پس از یک روند صعودی فوق‌العاده در کنار بیت‌کوین به بالاترین حد خود رسیده است. این آلتکوین از موفقیت درخشانی برخوردار بوده است زیرا بازار از نظر احساسات به سمت صعود می رود. این کمک کرده است که اتریوم و آلتکوین های بی شماری را به سمت بالاترین قیمت های جدید در بازار سوق دهد. 

انتظارات پس از این موفقیت در حال افزایش بوده است و تحلیلگران بازار گلدمن ساکس معتقدند که این انتظارات شایستگی هایی دارد. افزایش قیمت اتریوم به سمت 4400 دلار آن را در مسیری برای ارزش بیشتر قرار داده است. با وجود کندی ماه سپتامبر، اعتماد به دارایی در چند ماه گذشته رو به افزایش بوده است. 

این امر باعث هجوم سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی به دارایی دیجیتال شده است که به جای تعقیب سود کوتاه‌مدت، برای بلندمدت سرمایه‌گذاری می‌کنند. فشار به سمت اتریوم 10 هزار دلار ادامه دارد و تحلیلگران بازار مسیری را مشخص می کنند که می تواند بازار را به آنجا هدایت کند.

تحلیلگران بازار در گلدمن ساکس گفته اند که حرکت قیمت اتریوم مطابق با تورم در صورت ادامه، ممکن است دارایی را در موقعیتی برای یک صعود صعودی دیگر قرار دهد. 

برنارد زیملکا، مدیر عامل بازارهای جهانی گلدمن ساکس، یادداشتی را منتشر کرد که در آن ارتباط تغییرات قیمت اتریوم با نوسانات تورم در دو سال گذشته مشخص کرد. تورم یکی از عوامل محرکه پذیرش رمزارز در زمان های اخیر بوده است. با تعطیلی کشورها به دلیل همه‌گیری در سال 2020، نرخ تورم در سراسر جهان افزایش یافت زیرا کشورها دیگر نمی‌توانستند تجارت خود را با یکدیگر انجام دهند. این در سال 2021 با نرخ تورم برای ایالات متحده در 4.2٪ ادامه یافته است. به این ترتیب، سرمایه‌گذاران باید راه‌های بهتری نسبت به گزینه‌های سرمایه‌گذاری سنتی برای محافظت در برابر تورم رو به رشد و ارزهای دیجیتال، همانطور که اتریوم به عنوان یک گزینه ارائه کرده است، بیابند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.