تحلیلگران JPMorgan پیش بینی های ۱۰۰هزار دلاری بیت کوین را به چالش می کشند، می گویند بیت کوین در حال حاضر بیش از حد قیمت گذاری شده است

neda
1 سال قبل
بیت کوین

بر اساس گزارش بلومبرگ، استراتژیست‌های غول خدمات مالی JPMorgan شک دارند که قیمت بیت‌کوین (BTC) در ماه‌های آینده به شش رقم برسد. این گزارش می‌گوید که اجماع فعلی که پیش‌بینی می‌کند بیت‌کوین در سال 2022 به حداقل 100000 دلار خواهد رسید، تنها در صورتی محقق می‌شود که نوسانات بیت‌کوین به میزان قابل توجهی کاهش یابد. این ایده را به چالش می کشد که هدف قیمت 100 هزار دلار یا بالاتر، که به نظر می رسد توافق فعلی برای سال 2022 باشد، یک هدف بیت کوین پایدار در غیاب کاهش قابل توجهی در نوسانات بیت کوین است.

دارایی‌های دیجیتال در یک صعود ساختاری چند ساله قرار دارند، اما نقطه ورود فعلی غیرجذاب به نظر می‌رسد. جی پی مورگان می گوید که ارزش منصفانه بیت کوین باید حدود 35000 دلار باشد. به گفته CoinGecko، بیت کوین در حال حاضر 63000 دلار معامله می شود. این غول خدمات مالی همچنین می گوید که نوسانات بیت کوین چهار برابر طلا است، اما اگر نوسانات بیت کوین به نصف کاهش یابد، 73000 دلار یک هدف قیمتی “معقول” خواهد بود.

برای طبقه گسترده‌تر دارایی‌های دیجیتال، استراتژیست‌های جی‌پی مورگان پیش‌بینی می‌کنند که در سال آینده 15 درصد افزایش خواهند یافت و بازده صندوق‌های تامینی و املاک و مستغلات را پشت سر می‌گذارند. با این حال، به گفته استراتژیست ها، نوساناتی که دارایی های دیجیتال تجربه می کنند، جذابیت آنها را کاهش می دهد. پس از اینکه بیت کوین در اواخر اکتبر به بالاترین حد خود رسید، جی پی مورگان گفت که افزایش بیت کوین به دلیل نگرانی از تورم است. ما معتقدیم که درک بیت کوین به عنوان یک محافظ تورم بهتر از طلا، دلیل اصلی رشد فعلی است که باعث تغییر از ETF های طلا به صندوق های بیت کوین از سپتامبر شده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.