تحلیلگر ارز میگوید: بیت کوین طلای دیجیتال و اتریوم نیز نقره دیجیتال خواهد بود

neda
1 سال قبل
اتریوم

بیت کوین اخیراً برخی از پیش بینی هارا از تحلیلگران دریافت کرده است. رشد ارز دیجیتال در سال جاری باعث شده است برخی از تحلیلگران پیش بینی کنند که دارایی دیجیتالی هنوز به قدر کافی رشد نکرده است.

 یک چیز عمدتا در پیش بینی ها ثابت مانده است،ارزش بیت کوین را نمی توان انکار کرد. 

بیت کوین در بازارهای مالی به عنوان ذخیره ارزش شناخته شده است و از زمانی که این دارایی مشهور شده است،به عنوان طلای دیجیتالی مطرح می شود.

 با این حال ، به دلیل نوسانات زیاد ، راهی برای تعیین دقیق ارزش بیت کوین در برهه ای از زمان وجود ندارد. اما نوسانات آن یکی از بزرگترین محرک های پذیرش سکه بوده است. ماندگاری آن به عنوان یک ارز ، به جای یک وسیله سرمایه گذاری ، نیز به ارزش دارایی کمک می کند. اما تحلیلگر ماریون لابور این ارز رمزنگاری شده را وسیله ای مناسب برای مبادله روزانه نمی داند.

اگرچه لابور دارایی های دیجیتالی را وسیله ای قابل اعتماد برای پرداخت نمی داند ، اما تحلیلگر معتقد است که ارزها می توانند طلای دیجیتالی باشد. از نظر لابور ، عرضه محدود بیت کوین به این معنی است که نمی توان از آن به عنوان روش پرداخت به طور موثر استفاده کرد.

از آنجا که بیت کوین عرضه محدودی دارد ، نمی توان تعداد بیشتری ایجاد کرد و با گذشت زمان ، دارایی کمیاب تر می شود. به این ترتیب ، با کاهش عرضه نسبت به تقاضا ، ارزش افزایش می یابد. مردم همیشه به دنبال دارایی هایی بوده اند که تحت کنترل دولت ها نبوده است. طلا قرن ها این نقش را داشته است. بله ، من به طور بالقوه می توانم ببینم بیت کوین به طلای دیجیتال قرن 21 تبدیل شده است. ” اتریوم همچنین وارد رادار تحلیلگر شد که لابور آن را نقره دیجیتال نامید. به گفته لابور ، “اگر بیت کوین” طلای دیجیتال “نامیده می شود ، اتریوم” نقره دیجیتال “خواهد بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.