تحلیلگر بلومبرگ می‌گوید کاهش تورم به قیمت بیت کوین کمک می‌کند تا در سال 2022 به 100 هزار دلار برسد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

به گفته مایک مک گلون، کاهش تورم می تواند در سال آینده قیمت بیت کوین را به 100 هزار دلار برساند.

مایک مک گلون – استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ انتظار دارد سال 2022 سال موفقی برای بیت کوین و طلا باشد. او معتقد است که ارز دیجیتال اصلی به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید، در حالی که طلا به قیمت ۲۰۰۰ دلار معامله خواهد شد.

سیستم مالی جهانی کنونی روزهای سختی را پشت سر می گذارد، همه‌گیری COVID-19 و نگرانی‌های بهداشتی پیرامون آن باعث شد بسیاری از شرکت‌ها به طور موقت فعالیت خود را متوقف کنند. این منجر به اختلالات فوری، فلج شدن بهره وری و ایجاد یک پایه محکم برای مسائل پولی آینده شد. در همان زمان، بسیاری از بانک های مرکزی شروع به چاپ مقادیر زیادی ارزهای فیات کردند با این حال، با انجام این کار، نرخ تورم به سطوح غیرقابل مشاهده در چند دهه افزایش یافت.

در حالی که ارزهای ملی مانند دلار آمریکا به آرامی قدرت خرید خود را از دست می دهند، بسیاری بیت کوین را دقیقا برعکس آن می دانند. در حال حاضر، دارایی تورمی است. عرضه ثابت آن از 21 میلیون سکه که تا به حال وجود داشته است، به آن کمبود قابل اعتمادی می‌دهد و آن را به یک ابزار سرمایه‌گذاری جذاب تبدیل می‌کند که بسیاری از مردم در طول تلاطم مالی مداوم آن را در اختیار داشتند.

با این وجود، مایک مک‌گلون از بلومبرگ پیش‌بینی کرد که «نیروهای کاهش تورم» در سال آینده غالب خواهند شد و تورم از گسترش در سراسر جهان متوقف خواهد شد. این فرآیند می تواند به ارز دیجیتال اصلی کمک کند تا به یک نقطه عطف قابل توجه در توسعه دلاری خود به مبلغ 100000 دلار دست یابد. به گفته این کارشناس، همین عوامل باعث می شود طلا تا 2000 دلار و نفت به 50 دلار برسد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.