تحلیلگر مالی محورهای کلیدی برای بیت کوین و اتریوم را به اشتراک گذاشت

neda
6 ماه قبل
اتریوم

جان بولینگر، تاجر و تحلیلگر مالی اخیراً در توییتی ادعا کرد که 45000 دلار یک محور کلیدی برای بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان است.

اوایل امروز، بیت کویت در صرافی بیت استمپ به بالاترین حد روزانه 45137 دلار رسید و به بالاترین حد قیمت خود از 2 مارس رسید. با این حال، این ارز دیجیتال اکثریت سود خود را رها کرده و به سطح 44200 دلار بازگشته است و در 24 ساعت گذشته حدود 9 درصد رشد داشته است.

بولینگر استدلال می‌کند که 3200 دلار یک محور کلیدی برای اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ است. آلتکوین پرچمدار اوایل امروز به 3195 دلار رسید که بالاترین سطح از 10 فوریه در صرافی کوین بیس بود. این ارز در حال حاضر قرمز رنگ معامله می شود و بالای سطح 3100 دلار قرار دارد. بولینگر معتقد است که اتریوم می تواند در رالی آینده رهبری کند. بزرگ‌ترین آلت‌کوین تا کنون ۱۱ درصد در برابر بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ کاهش داشته است و احساس ریسک بر بازار ارزهای دیجیتال حاکم است.

در حالی که اتریوم تا کنون در سال 2022 عملکرد ضعیفی داشته است، بسیاری از تحلیلگران می گویند که پیش از ارتقای مورد انتظار موسوم به “ادغام” که به طور آزمایشی برای تابستان امسال برنامه ریزی شده است، توجهات را به خود جلب خواهد کرد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، انتظار می رود که دومین بلاک چین بزرگ پس از انتقال به مکانیسم اثبات سهام، 99.95 درصد انرژی کمتری مصرف کند. باید دید که آیا اتریوم می تواند ارزش بازار بیت کوین را سرنگون کند یا خیر.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.