تحلیلگر Quant PlanB سناریوی هیبربولیک برای بیت کوین را پیش بینی می کند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

تحلیلگر کمی PlanB در حال به روز رسانی هدف قیمت بیت کوین (BTC) خود برای سه ماهه اول سال 2022 است و فاش می کند که چه زمانی بیت کوین شاهد افزایش هذلولی خواهد بود که در آن از تمام دارایی های دیگر بهتر عمل می کند.

در مصاحبه ای با آنتونی پمپلیانو، تحلیلگر ارز دیجیتال که به طور گسترده دنبال می شود، می گوید که بر اساس مدل های مختلف او، این امکان وجود دارد که بیت کوین تا اوایل سال آینده تا 700 درصد صعود کند. «اگر ما در حال حاضر به سیگنال‌های روی زنجیره نگاه کنیم، می‌توانم بگویم که بالا حداقل چند ماه، مثلاً شش ماه بعد از اینجاست. بنابراین این پایان Q1 خواهد بود. سپس نوع سوم مدلی که من استفاده می کنم، البته آن مدل کف است. 135000 دلار،که بر اساس جریان سهام نیست… حدس می‌زنم در پایان سال بالای 100,000 دلار، بالای 135,000 دلار باشیم، و سپس به رشد خود ادامه خواهیم داد، شاید به سمت هدف مدل سهام در جریان 288,000 دلار یا حتی بالاتر.

من حتی اگر در سه ماهه اول ،در سه ماهه دوم سال آینده قیمت های 300000 دلار، 400000 دلار یا 500،000 دلار را ببینم، تعجب نمی کنم. مدل سهام به جریان (S2F)، که به طور سنتی برای ردیابی عملکرد کالاهایی مانند فلزات گرانبها استفاده می‌شود، قیمت دارایی را با عرضه موجود آن مقایسه می‌کند. در همین حال، مدل دارایی متقاطع سهام به جریان PlanB (S2FX) به انتقال فاز بیت کوین از اثبات مفهومی به دارایی مالی می‌پردازد تا ارزش بیت کوین را ارائه کند.

در بلندمدت، PlanB می گوید که بیت کوین را در حال افزایش هذلولی می بیند. پول در حال حاضر نزد افراد مسن است. املاک و طلا، دنیای فیزیکی و نه دنیای دیجیتال. کمبود دیجیتال یک چیز نسل بعدی است، بنابراین فکر می‌کنم این اتفاق می‌افتد، اما من همچنین در مدل خودم می‌بینم که یک رابطه خطی بین کمیاب و ارزش وجود دارد… از نظر من، کمبود مهمترین عامل ایجاد این جریان خطی است.

این باعث می شود مردم اکنون پول بیشتری را در املاک و مستغلات بگذارند. این یک بار در کنار تقسیم پذیری، تعویض پذیری، قابل حمل بودن تغییر خواهد کرد، همچنین کمیاب بیت کوین بهتر از املاک و مستغلات خواهد بود… بنابراین در حال حاضر یا سال آینده یا سال بعد وارد این FOMO (ترس از دست دادن)، سناریوی هذلولی می شوید. احتمالا 2024 تا 2028، این دوره خواهد بود، یا شاید کمی بعد از آن، جایی بین سال های 2024 تا 2032. بله، فکر می کنم هر دو موافق هستیم: این سناریوی هذلولی وجود خواهد داشت. بیت کوین از نظر فیزیکی، دینامیکی و ریاضی بالاتر از بقیه بهترین دارایی خواهد بود.”

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.