تحلیل قیمت: BTC ، ETH ، BNB ، ADA ، DOGE ، XRP ، DOT، ICP ، UNI ، BCH

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

هر شکست از بیت کوین و آلت کوین ها با فروش نزدیک به میانگین متحرک 20 روزه برآورده می شود ، این نشانه ای است که بازار می تواند برای نزول بیشتر باشد.

هر شکست از بیت کوین و آلت کوین ها با فروش نزدیک به میانگین متحرک 20 روزه برآورده می شود ، این نشانه ای است که بازار می تواند شاهد نزول بیشتر باشد.

در اوایل هفته جاری ، کارل ایکان ، سرمایه گذار میلیاردر به بلومبرگ گفت که او در حال ورود به رمزنگاری به روش بزرگی است ، اما این به سختی تفاوتی در قیمت رمزنگاری ایجاد می کند.
این فقط اشاره دیگری است به اینکه شرایط نزولی است و بازارهای رمزنگاری واکنش مثبتی به اخبار مطلوب ندارند.
با این حال ، این بدان معنا نیست که گاوها خرید خود را متوقف کرده اند.
Micah Spruill ، مدیر عامل و مدیر سرمایه گذاری S2F Capital در حالی که با Cointelegraph صحبت می کرد ، گفت که داده های زنجیره ای نشان می دهد نهنگ های بیت کوین ، دارای 1000 تا 10000 (BTC) و بازرگانان خرده فروشی که بین 0.1 تا 1 بیت کوین دارند ، در سطوح پایین تر جمع می شوند.
جمع شدن توسط بازیکنان بزرگ در نزدیکی سطح پایین یک نشانه مثبت است زیرا نشان می دهد آنها در دراز مدت صعودی هستند.

مدیر اجرایی سرمایه گذاری ARK ، کتی وود ، هنگام سخنرانی در اجماع سال 2021 گفت که بانک های مرکزی بازارهای نوظهور ممکن است برای محافظت از ترازنامه های خود بیت کوین بخرند “زیرا آنها می دانند که ارزهایشان رو به کاهش است و با کاهش ذخایر مورد حمله قرار خواهند گرفت.” معامله گران باید مراقب اصول بیت کوین و بخش رمزنگاری باشند زیرا این امر اقدامات طولانی مدت قیمت را به دنبال دارد.
در کوتاه مدت ، احساس معامله گران نقش اصلی را در تعیین روند بازی می کند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.