تحلیل On-chain بیت کوین نشان از روند صعودی آن دارد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

این اندیکاتور که MVRV نام دارد، نشان دهنده نسبت ارزش بازار بیت کوین به ارزش واقعی است. عقب نشینی بیت کوین (BTC) از رکورد بالای 67000 دلار به زیر 60000 دلار، با توجه به شاخصی که سعی در پیش بینی پایین و بالای بازار دارد، گاوها را از چشم اندازی به سطح اوج دیگری در آینده منصرف نکرده است. متریک ریسک که MVRV نامیده می شود، نشان دهنده نسبت ارزش بازار بیت کوین به ارزش تحقق یافته آن است؛ مشابه نسبت قیمت به دفتر (P/B) که ارزش بازار شرکت را با ارزش دفتری آن مقایسه می کند.

در انجام این کار، MVRV تلاش می کند تا تشخیص دهد که آیا دارایی کمتر است یا بیش از حد ارزش گذاری شده است. یک MVRV که بالاتر از 3.7 است، هشدارهایی در مورد بالا رفتن بیت کوین می دهد و باعث فروش می شود. از سوی دیگر، قرائت MVRV زیر 1 به معنای فشار خرید بر روی چشم انداز به پایان رسیدن بیت کوین است. MVRV در طول تاریخ به معامله گران بیت کوین در تشخیص فشارهای فروش و خرید در بازار بیت کوین کمک کرده است. به عنوان مثال، پوشش های نارنجی رنگ در نمودار نشان دهنده همبستگی بین قیمت بیت کوین و خروجی MVRV آن است. Lennard Neo، رئیس بخش تحقیقات، در گزارش جدید Stack Funds که در 4 نوامبر منتشر شد، توضیح داد که بازگشت فعلی MVRV مشابه همان چیزی است که در طول دوره صعودی 2017 مشاهده شد و دنباله ای از اوج های بالاتر و پایین تر (سبز) بیت کوین را تشکیل می دهد.

افزایش قیمت علاوه بر این، MVRV نیز پس از سقوط قیمت می 2021 به طور مشابه بازگشت کرد و به زیر 1 رسید تا نشان دهنده کاهش ارزش بازار بیت کوین در آن دوره باشد. این متریک به خوبی بهبود یافت تا اوج های بالاتر و پایین ترین سطح را ایجاد کند و روند صعودی بیت کوین را تأیید کند. Neo در گزارشی که در 4 نوامبر منتشر شد، نوشت: «با توجه به اینکه MVRV در حال حاضر در 2.72 معامله می‌شود، بسیار دور از اوج اخیر خود یعنی 3.96 در فوریه، ما انتظار داریم که فضای بیشتری برای رشد داشته باشیم زیرا آن را دوباره دسته 4.0 را آزمایش می‌کند.» اگر روند صعودی MVRV در آینده نزدیک رخ دهد، اوج بیت کوین احتمالا مدتی است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Robertkar

3 ماه قبل
0
0

Get warning information here. Some are medicines that help people when doctors prescribe.
https://canadianfast.online/# comfortis without vet prescription
Everything what you want to know about pills. Long-Term Effects.

پاسخ

RobertTiG

3 ماه قبل
0
0

Comprehensive side effect and adverse reaction information. Everything information about medication.
tadalafil online without prescription
Get warning information here. Everything information about medication.

پاسخ