ترامپ بیت کوین را کلاهبرداری می داند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، هنوز طرفدار بیت کوین نیست و در عین حال اظهار می دارد که دلار باید “واحد پول جهان” باشد

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، بار دیگر بیت کوین (BTC) را مورد انتقاد قرار داد.
رئیس جمهور سابق که روز دوشنبه در FOX Business ظاهر شد ، اظهار داشت: “بیت کوین ، به نظر می رسد کلاهبرداری است […] من آن را دوست ندارم زیرا ارز دیگری است که با دلار رقابت می کند. اساساً ، این یک ارز در حال رقابت با دلار است. من می خواهم که دلار ارز جهانی باشد ، این همان چیزی است که من همیشه گفته ام. “

نظرات ترامپ مطابق با نظرات قبلی او در مورد بیت کوین است. در واقع ، در ماه ژوئیه 2019 در
ترامپ اظهار داشت که طرفدار بیت کوین و رمزنگاری نیست.
در آن زمان ، ترامپ در حالی که اظهار داشت ارزهای رمزپایه پول نیستند و نوسان قیمت را به عنوان نقطه اصلی موضع گیری ضد رمزنگاری خود تشخیص داد.
همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، دولت ترامپ به طور خاص سعی در ایجاد سیاست های ضد رمزنگاری داشت.
این سیاست دوران ترامپ با مدیریت جو بایدن حتی بیشتر گسترش یافته است ، همچنین سرویس درآمد داخلی نیز به دنبال بسته کردن راه حل های مالیاتی مربوط به رمزنگاری است.
با این حال ، کنگره های طرفدار رمزنگاری مانند سناتور سینتیا لومیس و نماینده وارن دیویدسون همچنان به دفاع از حقوق محرمانه کیف پول رمزنگاری می پردازند.
به نظر می رسد مکالمه پیرامون مقررات ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده به سمت باج افزار تغییر یافته است زیرا کانون توجه جدیدی برای جمعیت ضد رمزنگاری در واشنگتن است. احتمالاً حملات باج افزار در ایالات متحده عامل تغییر روایت جدید است.
در ماه مه ، Cointelegraph گزارش داد که دولت بایدن در حال بررسی شکافهای موجود در قوانین رمزنگاری در پی رکود اخیر قیمت در بازار است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com


تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.