تراکنش 100 میلیون دلاری بنیاد اتریوم، معامله گران را می ترساند!

neda
1 سال قبل
اتریوم

به نظر می رسد این افت در فضای گسترده تر ارزهای دیجیتال گذرا باشد. آخرین اصلاح در قیمت بیت کوین نشانه ای از اقدام احتمالی قیمت در کوتاه مدت خواهد بود. علاوه بر این، همتای آن اتریوم به پست طولانی خود با ادعای ATH جدید ادامه داده است.

توسعه مشکوک اخیر در سراسر اکوسیستم اتریوم نگرانی هایی را در بین دارندگان ایجاد کرده است. طبق آخرین بینش کاوشگر بلاک چین اتریوم، در مجموع 20 هزار اتریوم به ارزش 100 میلیون دلار به صرافی کراکن منتقل شد. نکته اصلی بحث میزان انتقال اتریوم نیست، بلکه حساب پشت آن است.

علاوه بر این، داده های Etherscan تایید می کند که یک تراکنش توسط بنیاد اتریوم انجام شده است. حادثه مشابهی یک بار در طی سقوط بازار ماه می اتفاق افتاد، و یکی از توسعه دهندگان اتریوم تراکنشی به ارزش 112 میلیون دلار در 17 می 2021 انجام داد. با این حال، قیمت اتریوم به دلیل یک تراکنش بزرگ 61 درصد کاهش یافت. سقوط بازار چین دلیلی برای آن معامله و کاهش قیمت بود. در حالی که به نظر می رسد احساسات بازار برای آلتکوین کاملاً مترقی است، قیمت ETH ممکن است به افزایش خود ادامه دهد.

آلتکوین ستاره ای در هفته گذشته با 2.23 درصد افزایش با قیمت 4570 دلار معامله شد. آخرین رد در 4730 دلار منجر به کاهش 3.17 درصدی قیمت در 24 ساعت شده است. به دلیل تسلط در افزایش فشار فروش، به نظر می رسد قیمت به دنبال پشتیبانی فوری است. اگر روند نزولی فعلی ادامه یابد، ممکن است بین محدوده 3800 تا 4000 دلار قرار گیرد. از سوی دیگر، اگر بخش قابل توجهی از خریداران وارد معامله شوند، قیمت تا مرز 5000 دلار افزایش می یابد.

در مجموع، قیمت اتریوم طی سال گذشته به تدریج از بیت کوین پیشی گرفته است. این پروتکل در سه ماهه دوم و سوم سال 2021، 26 درصد و 22 درصد سود را ثبت کرده است که بیشتر از رهبر بازار است. از این رو، آلت کوین ستاره ای تحت یک آزمایش مجدد کوتاه مدت قرار می گیرد، اما احیای مجدد آن الزامی است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.