تریدر های اتریوم می توانند این معیارها را برای جلوگیری از ضرر در نظر بگیرند

exchangepouyam
2 ماه قبل
اتریوم

— 18 ژوئیه 2022

تاریخ : ۱۴۰۱،۰۴،۲۸

ساعت : ۱۸:۰۰

تریدر های اتریوم می توانند این معیارها را برای جلوگیری از ضرر در نظر بگیرند

اتریوم [ETH] در 19 جولای پس از آخرین بار در 12 ژوئن از مرز 1500 دلار عبور کرد. این به دنبال افزایش قیمت عظیم از سطح 1100 دلار پس از به روز رسانی مربوط به Merge است.

با این حال، همانطور که توسط آخرین داده های زنجیره ای نشان داده شده است، ناباوری جمعیت در رسانه های اجتماعی مشهود است. علاوه بر این، میانگین بازدهی اتریوم نیز با افزایش قیمت ها افزایش یافته است. میانگین بازدهی ETH معامله‌گران 30 روزه تا 28 درصد افزایش یافته است، بالاترین رقم از آگوست 2021.

📈 به نظر می رسد بازگشت اتریوم به بالای 1500 دلار برای اولین بار از 12 ژوئن اتفاق می افتد زیرا جمعیت اعتقاد چندانی به این بازگشت ندارند. با وجود این، میانگین بازده $ETH معامله‌گران 30 روزه به +28% رسیده است، بالاترین رقم از آگوست 2021.

حالا عقب نشینی نداریم
علی‌رغم سیگنال‌های کاهش، چند معیار نشان‌دهنده نشانه‌های تشویقی در سراسر شبکه ETH هستند.

رالی کمک‌رسانی کنونی در طول این چرخه خرسی نیز به رشد اتریوم در روزهای اخیر کمک کرده است. بنابراین، در این شرایط، همه اینها برای اتریوم چه معنایی دارد؟

توییت‌های اخیر گلس‌نود داده‌هایی را برای تحلیل مسیر قیمت فعلی اتریوم ارائه می‌کند.

تعداد تراکنش‌ها (7d MA) روی اتریوم در 19 ژوئیه به 48100 تراکنش یک ماهه رسید، زیرا معامله‌گران در خرید و فروش شرکت کردند تا به دنبال سود باشند یا زیان خود را کاهش دهند.

منبع: Glassnode

علاوه بر این، یک شاخص صعودی، تراز نزولی صرافی ها بود که در 29 ژوئیه به پایین ترین حد یک ماهه 21,039,062.196 ETH رسید.

این به روند حذف سهام از مبادلات برای تعهد بلندمدت به شبکه اشاره دارد. پایین ترین سطح یک ماهه قبلی 21,155,053.268 ETH سه روز پیش در 16 جولای مشاهده شد.

منبع: Glassnode

سیگنال های مختلط در حال حاضر، این است؟
اتریوم دوباره در موقعیتی مشابه قرار می گیرد. با وجود شاخص های متناقض، اکنون سردرگمی فزاینده ای در مورد اینکه آیا حباب اتریوم می ترکد یا نه وجود دارد.

نهنگ‌های اتریوم نیز در رالی اخیر با بیش از 131 نهنگ به شبکه بازگشته‌اند.

ETH می تواند قبل از اینکه دوباره خود را بالا ببرد، یک کندی کوتاه مدت داشته باشد.

در نهایت، سرمایه گذاران / معامله گران باید مراقب حرکت بیت کوین باشند. این به این دلیل است که ETH یک همبستگی عظیم 81٪ 30 روزه با کینگ کوین دارد.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.