تزوس می خواهد از پلتفرم ساخت شرکت مبتنی بر بلاک چین توسط Entrepreneur First میزبانی کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

طبق اعلامیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط Entrepreneur First، یک جامعه پیشرو در جهان که بر سرمایه گذاری بر روی استعدادهای بنیانگذاران متمرکز شده است، یک چارچوب «ساخت شرکت» را در Tezos (XTZ)، یک پلت فرم بلاک چین با کارایی بالا، منتشر کرد.

آوردن بنیانگذاران بالقوه جدید به بخش بلاک چین و تمرکززدایی یکی از دلایل اصلی راه اندازی این پلت فرم است. کمپین درخواست برای دور اول ابتکارات جدید تا ماه مه 2022 باز است. متقاضیان موفق با کمک مالی، تخصص و پشتیبانی مربیان حمایت خواهند شد.

مت کلیفورد، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Entrepreneur First، تاکید می کند که راه اندازی یک “اثر شبکه” بزرگ برای منافع متقابل استارت آپ های غیرمتمرکز و جامعه Web3 ایجاد می کند: Entrepreneur First ایجاد شد تا به بنیانگذاران بستر و جامعه ای بدهد تا هم بنیانگذار خود را پیدا کنند، ایده ها را توسعه دهند و به سرعت جذب مشتری شوند. این پلتفرم برای بنیان‌گذارانی ایده‌آل است که از قبل اعتقاد روشنی برای ساختن آینده‌ای غیرمتمرکز دارند و می‌خواهند این کار را به عنوان بخشی از یک جامعه فشرده از بنیان‌گذاران و همکاران بالقوه انجام دهند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.