تسلط بر بازار اتریوم درحال پیشی گرفتن از بیت کوین است

neda
9 ماه قبل
اتریوم

تسلط بر بازار بیت کوین در آخر هفته کاهش یافت، اما تسلط اتریوم بر بازار افزایش یافت. در طول سقوط ارز دیجیتال در آخر هفته، تسلط بیت کوین در بازار به سطح پایینی رسید که قبلاً دیده نشده بود.

کل بازار در یک نقطه در روز شنبه با تسلط بر بازار اولین و بزرگترین ارز دیجیتال در رنج 38.32٪ بود.سلط بر بازار به سهم یک ارز از کل ارزش بازار اشاره دارد و کل ارزش بازار اکنون 2.4 تریلیون دلار است و ارزش بازار بیت کوین 924 میلیارد دلار تعیین شده است. این مقدار در ماه گذشته بیش از 1 تریلیون دلار بود.

از روز شنبه، سلطه بیت کوین افزایش یافت و در زمان نگارش، Tradingview تسلط بیت کوین را 41 درصد اعلام کرد. فروش از روز جمعه شروع شد و در روز شنبه افزایش یافت و کل بازار سکه را تحت تاثیر قرار داد اما سپس بیت کوین را به شدت تحت تاثیر قرار داد. نگرانی‌ها در مورد سویه Omicron COVID-19 باعث شد FED در مورد خطر بالای تورم صحبت کند و بازار سنتی سهام را تحت تأثیر قرار دهد و ارزهای دیجیتال از این امر مستثنی نشد.

قیمت بیت کوین و تسلط بر بازار با ضربه زدن به دارایی سرمایه گذاران کاهش یافت. از بعدازظهر یکشنبه، قیمت بیت کوین به 48930 دلار بازگشت که نشان دهنده کاهش 1 درصدی در 24 ساعت گذشته و 10 درصدی در هفته گذشته است. اتریوم به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار در چند روز گذشته از نظر قیمت آسیب دید. تسلط بر بازار در واقع افزایش یافته است زیرا مردم بیت کوین خود را فروختند و آخرین آمار CoinGecko نشان داد که تسلط اتریوم در روز شنبه 20 درصد بود که بالاترین میزان از سال 2018 بوده است.

برخی از مفسران در فضای رمزنگاری می‌گویند که وقتی ارزش بازار اتریوم بیشتر از بیت‌کوین می‌شود، چرخش در راه است. اتریوم هنوز راه زیادی در پیش دارد تا این اتفاق بیفتد، بنابراین، در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار آن 46 درصد کمتر از بیت کوین با 491 میلیارد دلار بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.